Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zbiornik paliwa zakręcany - TJ/TSJ - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: Zbiornik paliwa zakręcany - TJ/TSJ (/showthread.php?tid=50515)



Zbiornik paliwa zakręcany - TJ/TSJ - Jorginsson - 01-05-2020 23:57:07

Witam, jak w tytule, sprzedam zakręcany zbiornik od "tejedynki" (ale oczywiście pasuje do Ogara itp.), z "krótkim" mocowaniem z tyłu.







Tak jak widać, ruda szaleje, parę wgniotek też jest, ale da się go jak najbardziej uratować. Wygląda na cały, ale szczelności nie testowałem. Kolor oryginalny!
Ja zapłaciłem za niego 180PLN i tyleż samo chcę (+ KW).
Sprzedaję z powodu zmiany planów - do repliki TS-1 mam taki jak być powinien, a do drugiego projektu leci do mnie zbiornik z Włoch, dlatego muszę łatać budżet Wink
Nie wysyłam za pobraniem - płatność z góry przelewem - zrobiłem już z Forumowiczami nie jedną transakcję!
Wysyłam Pocztą Polską Priorytetem - zwykle paczka jest w przeciągu 48h, nie wiem jak teraz w korona-czasach...
Można pisać tutaj lub PW.
Cena nie jest specjalnie do negocjacji, bo to i tak najtańszy na rynku zbiornik w takim stanie, ew. dla zaprzyjaźnionych Forumowiczów mogę udzielić jakiegoś rabaciku Wink
Bak sprzedaję bez korka!
Pozdro Wink


RE: Zbiornik paliwa zakręcany - TJ/TSJ - Matryc543 - 09-08-2020 17:07:19

Można więcej zdjęć tego baku?


RE: Zbiornik paliwa zakręcany - TJ/TSJ - Jorginsson - 12-08-2020 01:15:39

Kolego można, ale musisz do weekendu poczekać, on ma wgniotki jakieś, no ale CCC, czyli cena... nie chcę na nim zarobić. W niedzielę/poniedziałek wrzucę tu zdjęcia, albo jak wolisz na PW.


RE: Zbiornik paliwa zakręcany - TJ/TSJ - Jorginsson - 29-08-2020 01:38:13

Uprzejmie proszę o zamknięcie tematu - nieaktualne - zgłosiłem jakieś dwa- trzy dni temu, ale chyba z racji ceny nawet po odmowie rejestrują się nowe konta i dostaje PW. Rekordzista zaliczył jakieś 1,5 MINUTY od rejestracji do PW, dziwnym zbiegiem okoliczności 10 minut po tym, jak jednemu odnowiłem sprzedaży Smile
Trzech ich było, każdego zachęcałem do przywitania oraz przedstawienia swojego mopedu - do tej pory głucho Wink