Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
"Komar Sport i przyjaciele" - inne motorowery i małe motocykle typu "sport" - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Dwa kółka (/forumdisplay.php?fid=172)
+--- Wątek: "Komar Sport i przyjaciele" - inne motorowery i małe motocykle typu "sport" (/showthread.php?tid=50315)



"Komar Sport i przyjaciele" - inne motorowery i małe motocykle typu "sport" - Jorginsson - 29-03-2020 22:18:11

Nie wiem, czy ta strona, galeria, jak zwał tak zwał, już się u Nas na forum pojawiła, ale jako że mamy koronawirus, kwarantanny i generalnie siedzimy w domach, mam dla Was coś na długie godziny cieszenia oczu:

https://stoltesshowroom.nl/showroom.php

Po prostu oglądajcie. Nasz rodzimy Sport też się tu znalazł, a jakże... Ale, jako spojler, powiem Wam, że na tle tych wszystkich wspaniałych pojazdów, bądź co bądź bardzo do siebie podobnych, wypada raczej blado Smile
Zostań w domu i oglądaj!


RE: "Komar Sport i przyjaciele" - inne motorowery i małe motocykle typu "sport" - Dawdzio - 29-03-2020 22:24:34

Ale egzemplarz trafili nieźle przerestaurowany.


RE: "Komar Sport i przyjaciele" - inne motorowery i małe motocykle typu "sport" - Jorginsson - 29-03-2020 23:34:46

Nawet więcej jak nieźle, osobiście bardzo mi się podoba ta wizja, i te szparunki na przednim wahaczu - coś pięknego!


RE: "Komar Sport i przyjaciele" - inne motorowery i małe motocykle typu "sport" - Dawdzio - 29-03-2020 23:39:47

Szparunki na +, nawet mogłoby ich być trochę więcej, ale naklejka na baku okropna, że o chwytach już nie wspomnę.


RE: "Komar Sport i przyjaciele" - inne motorowery i małe motocykle typu "sport" - Jorginsson - 30-03-2020 03:41:36

Naklejka jest paskudą, zgadzam się, ale wygląda na to, że odnawiał go ktoś, kto aż tak się nie orientuje i wziął co było wspólne z Komarem... Za to chwyty jak dla mnie pasują do tej koncepcji, oryginał to i tak nie jest, a umówmy się, że oryginalne są beznadziejne... Ale tam jest swoją drogą wiele więcej fajnych rzeczy niż ten ekscentryczny jak na nasze myślenie Komar Smile


RE: "Komar Sport i przyjaciele" - inne motorowery i małe motocykle typu "sport" - klodian2002 - 31-03-2020 00:10:38

Sam album jest bardzo fajny, piękne motórki w nim występują. Z tego co chwilę polukałem, to podeszła w mój gust Avada Sport. Jutro poprzeglądam bardziej bo już późno, ale na pewno zapisze sobie link do strony hyhy.

A co do komara, szparunki na lagach to świetny pomysł


RE: "Komar Sport i przyjaciele" - inne motorowery i małe motocykle typu "sport" - Jorginsson - 31-03-2020 02:55:23

Link też sobie od razu zapisałem, bo to naprawdę godziny oglądania, a że człowiek połowy jak nie więcej nigdy w życiu nie widział, to i sobie poczytać można Smile
Awada też jako jedna z pierwszych mnie zainteresowała Wink


RE: "Komar Sport i przyjaciele" - inne motorowery i małe motocykle typu &quo... - Jorginsson - 02-04-2020 21:50:48

Podążając pewnym tropem i szukając czegoś zupełnie innego (ale o tym kiedy indziej), natrafiłem na coś interesującego... A jako, że punktem wyjścia dla tego znaleziska była galeria, którą zamieściłem w tym temacie, a i nazwa pasuje, to zamieszczę to tutaj:



Czy zbiornik paliwa coś Wam może przypomina? Ok, motorower nazywa się Flandria Rekord 5 (uwaga, bo były wersje z "długim" zbiornikiem, które z resztą mnie bardziej interesują) i jest to produkt holenderski lub belgijski (nie jestem pewien).
Miłej zabawy.