Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Klub "Chłopcy Rometowcy" (/forumdisplay.php?fid=156)
+---- Dział: Spotkania i wyjazdy klubowe (/forumdisplay.php?fid=158)
+---- Wątek: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy (/showthread.php?tid=4936)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Semmao - 17-07-2012 00:16:40

Ja mam daleko i raczej brak wolnego, ale zorganizowałbym się i pokusił na spotkanie. Smile


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - arasszymaras - 17-07-2012 00:22:46

Przepraszam że ja nie w temacie, ale co to jest wogóle Romet 50-T-2 ? loo


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - ROmen - 18-07-2012 21:13:49

To jest coś pośredniego pomiędzy Rometem 50 T-1 na kołach 19"
i 50 T-3 na kołach 17"


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Kubasio - 18-07-2012 21:51:02

No i jak tam coś się dzieje ?


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - ROmen - 20-07-2012 21:59:14

Spokojnie dajcie Mateuszowi trochę czasu. Trzeba pośledzić po Oś. Leśnym autora z Lanosa. Skontaktować się z ludźmi znającymi tego pana i dotrzeć bezpośrednio. Trochę czasu minęło i szanse na to spotkanie maleją, ale Mateusz da radę. Czekajcie


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Feiro - 20-07-2012 22:22:39

Gdyby nie to że mam do Bydgoszczy jakieś 400km to z miłą chęcią zabrałbym się na to spotkanie.

DeStylator... Rafał... Na pewno się nie wybierasz w razie czego? Bo jak by co to możliwe że bym się zabrał.

Dobrym pomysłem byłoby wzięcie busa jesli ktoś ma i zbierać osoby po drodze do Bydgoszczy. Kazdy złożyłby się na paliwo no i wiadomo w grupie raźniej!!


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - ROmen - 20-07-2012 23:39:15

Spokojnie, to tylko propozycja Mateusza, Nie musicie wynajmować jumbojeta, tylko czekajcie na informację. Myślę, że wkrótce się określi w tym temacie. Pozwólcie mu działać.
Na innym forum też obiecałem organizację zwiedzania wydziału W-30 = R7 w byłym Romecie, ale ochrona spedycji tam istniejącej Schenker nie wyraziła zgody. Również nie doczekał do tej imprezy sąsiad - mistrz wydziału produkcji motorowerów Władek K. To już historia i to wy macie ją kultywować. ..........................................................................


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - fanfso - 20-07-2012 23:46:03

Pytaliście się o prototyp drynki ?


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - TheStylator - 21-07-2012 01:00:56

Feiro wszystko zależy od terminu ewentualnego spotkania.Jeśli mi spasuje w pracy to jak najbardziej bym pojechałSmile Auto mam wiec 5 może jechać, zrzutka na paliwo i wiśtaBig Grin


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - krystekpol33 - 21-07-2012 11:29:53

Za daleko :/ Chętnie bym wpadł.


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - ROmen - 21-07-2012 22:53:15

Dalej nie rozumiecie, że Mateusz musi ogarnąć kontakt do spotkania, które nie jest łatwo zorganizować. Ten Pan wcale nie musi się na to zgodzić. Teksty jak wyżej nie mają sensu. Czekajcie na informacje.


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Mati - 02-10-2012 17:06:20

Spotkanie odbędzie się w czwartek popołudniu. Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną na pw.

Jeśli macie jakieś pytania do pana konstruktora, piszcie w temacie to się go zapytamySmile


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Feiro - 02-10-2012 17:58:05

Jeżeli byłaby taka możliwość nagrajcie video ze spotkania w HQ.
Moim pytaniem do konstruktora jest: Co skłoniło Romet do zapożyczenia silnika czechosłowackiego Jawa 223 do konstrukcji Ogar 200?


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - tramwajarz - 02-10-2012 18:49:21

(02-10-2012 17:58:05)Feiro napisał(a):  Jeżeli byłaby taka możliwość nagrajcie video ze spotkania w HQ.
Moim pytaniem do konstruktora jest: Co skłoniło Romet do zapożyczenia silnika czechosłowackiego Jawa 223 do konstrukcji Ogar 200?

Było nawet w książkach-brak polskich silników do motorowerów

019 im nie wyszedł a popyt na 2 osobowe romety był duży więc musieli coś wymyśleć


Bardzo proszę osoby które i tak nie przyjadą nie wypowiadały sie jednoznacznie że np.mam za daleko ,mama mi nie pozwoli,mój zajebisty chart który jest bezawaryjny nie dojedzie.


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Winiar 93 - 02-10-2012 19:35:24

proszę was spytajcie jak to było z tym silnikiem 023 dlaczego do 2 osobowego motoroweru silnik o takiej małej mocy