Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Klub "Chłopcy Rometowcy" (/forumdisplay.php?fid=156)
+---- Dział: Spotkania i wyjazdy klubowe (/forumdisplay.php?fid=158)
+---- Wątek: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy (/showthread.php?tid=4936)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - PawelRometOgar200 - 22-05-2012 17:10:10

Mateusz, zapytaj się Pana Józefa o ilość wyprodukowanych Ogarów 200 i Ogarów 205. Z góry wam dziękuje bo do Bydgoszczy mam kawał drogi a Ogar niepewny Sad


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Leśnik - 22-05-2012 17:10:16

o rometach crossach spytajcie te co jeździły we wrocławiu


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - arasszymaras - 22-05-2012 17:17:29

Ja bym proponował się spytać o Rometa Ogara 201, ile wyszło sztuk 201, i jak długo 201 produkowali Smile


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Leśnik - 22-05-2012 17:33:54

i można by też się spytać ile wyszło sztuk rometa 100


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - arasszymaras - 22-05-2012 17:41:34

No właśnie, o Rometa 100 też można się spytać Smile


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Grzeslaw - 22-05-2012 17:44:22

Ludzie jeszcze nic nie powiedziane a wy im już piszecie żeby pytali Pana Józefa oto i oto...


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - gt10r5 - 22-05-2012 18:08:03

Lepiej postawić kamere w kącie. Ludzie piszą by organizatozy mieli więcej motywacji w załatwieniu tego spotkania. Dla nich samych mały sens roboty ale dla wielu jak najbardziejSmile


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Taśma - 22-05-2012 18:14:23

Jak bedzie pewne spotkanie to napiszemy znaczy się Mati napisze, ale narazie możemy tylko pomarzyć a co dalej się zobaczy!


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - nie_mientki - 02-06-2012 00:04:39

Wpadłem na ciekawy pomysł. Może chwyci. Bo ja wiem że "decyzyjna" część forumowiczów to mieszkańcy Bydgoszczy i zrozumiałe jest, że na to spotkanie im będzie najłatwiej dotrzeć. Ale skoro są też forumowicze z całej Polski, to może warto by przynieść laptopa z kamerką na to spotkanie i umożliwić im zadanie kilku pytań przez Skype? Technicznie ogranicza się to do zapewnienia prądu i internetu, a wszystkim dałoby możliwość rozmowy z ciekawym człowiekiem.

Co Organizatorzy na to?


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - TheStylator - 16-07-2012 20:27:03

Jakoś tak przez przypadek trafiłem na ten temat a tu taki SUPER pomysł. Tylko jak z jego realizacją ?? Czy posunęło się coś do przodu??
Gdyby wykład doszedł do skutku powinniście go chłopaki uwiecznić cały na video i wrzucić na neta dla potomnych Smile
Ja jeśli miałbym tylko wolne to bym pomknął do Bydgoszczy piorunem choć ma ze 400 km pewnie Smile

A może Pan Józef zechciałby przeprowadzić kilka takich wykładów w innych miastach Polski?Smile

Czy macie chłopaki już nawiązany kontakt z Panem Józefem???


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - Taśma - 16-07-2012 22:36:34

Myslę że nie pojechał by nigdzie indziej, może do torunia ale dla 2 os w toruniu nie ma sensu moim zdaniem


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - kw112 - 16-07-2012 22:52:34

szkoda że mam tak daleko prawie 400 km.
z takim człowiekiem bym się spotkał z największą chęcią, tyle pytań bym miał do niego. SadSad
jakbyście zdali potem z tego relacje na forum co się dowiedzieliście od niego- o ile to się odbędzie.
nie-mientki dobrze gada!
ja bym sam zadał kilka pytań do konstruktora.
a jak bym się nie odważył to bym przynajmniej posłuchał historii tych pięknych maszyn.
Jak by Pan Józef poprowadził wykład w Opolu to myślę zjechało by się wielu miłośników rometów, w tym ja.
Zrobilibyśmy jakąś składkę która by starczyła na przejazd tylu kilometrów do Opola.
Pan Józef dodatkowo by jeszcze sobie zarobił na prowadzeniu tego wykładu.
Macie jakiś kontakt z tym konstruktorem? By się z nim pogadało i może by się udało.


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - ROmen - 16-07-2012 23:19:39

Ale macie fantazję. Ten konstruktor, o którym raczej nie słyszałem ma 80 lat.
Jeżeli wyrazi zgodę na spotkanie, które jest mądrym pomysłem Mateusza, to będzie 90 % sukcesu. Zapytajcie czy pamięta kier.Kaczmarka, mistrza Wł. Kaczora z 30-tki, Sławka Stal...., kier O. Heniga ? Jeżeli potwierdzi, to warto z nim rozmawiać.
Mateuszu życzę powodzenia i pozdrawiam przy okazji.


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - gabriel0 - 16-07-2012 23:20:36

Zapytajcie o 50-T-2.

A tak to wg mnie niech każdy napiszę swoje pytanie a potem ktoś będzie go pytać.


RE: Spotkanie z konstruktorem motorowerów Z.R. ROMET w Bydgoszczy - seba_1239 - 16-07-2012 23:51:43

Czy to nadal aktualne?