Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wigry tandem, kod lakieru - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Identyfikacja rowerów Romet (/forumdisplay.php?fid=211)
+--- Wątek: Wigry tandem, kod lakieru (/showthread.php?tid=48844)



Wigry tandem, kod lakieru - Jean - 25-04-2019 21:25:06

Witam,

Kupiłem z kumplem Wigry tandem. Chcemy go odnowic i jechac na rajd. Kupiliśmy go od gościa co miał po dziadkach. Dużo rdzy, ale jakoś ogarniamy. Przy zakupie miał kolor ciemno niebieski, jak na zdjęciu. Po zeszlifowaniu jednej warstwy, okazało się, że tandem był kiedyś żółty. Potrzebuje kod lakieru. Znalazłem na forum parę informacji, ale nigdzie nie ma konkretu. Proszę o pomoc. [attachment=18712]


RE: Wigry tandem, kod lakieru - zaz - 26-04-2019 09:38:28

Pomyliłeś nazwę to nie jest Romet Wigry tylko Romet Duet. Z tego co pamiętam to rowery Romet miały kolory z palety fiata/poloneza Ale nie jestem do końca pewny czy to prawda


RE: Wigry tandem, kod lakieru - Jean - 28-04-2019 21:40:50

Dzięki za odpowiedź. Nie mogę znalezc nigdzie informacji na jakie kolory był malowane duety... Chciałym na oryginalny kolor pomalowac, ale brak danych


RE: Wigry tandem, kod lakieru - zaz - 28-04-2019 22:21:04

Z tego co ja pamiętam to duety wychodziły w kolorach zielony, czerwony i chyba niebieski. Dalej nie pasmiętam ale jak sobie przypomnę to napisze.


RE: Wigry tandem, kod lakieru - adam123 - 26-09-2019 08:27:00

(25-04-2019 21:25:06)Jean napisał(a):  Witam,

Kupiłem z kumplem Wigry tandem. Chcemy go odnowic i jechac na rajd. Kupiliśmy go od gościa co miał po dziadkach. Dużo rdzy, ale jakoś ogarniamy. Przy zakupie miał kolor ciemno niebieski, jak na zdjęciu. Po zeszlifowaniu jednej warstwy, okazało się, że tandem był kiedyś żółty. Potrzebuje kod lakieru. Znalazłem na forum parę informacji, ale nigdzie nie ma konkretu. Proszę o pomoc.

witam też zakupiłem tandem o którym piszesz i zaczynam go odnawiać ,co do koloru to były też z tego co sie dowiadziałem pomarańczowe kod farby to .orange 2013,jakbys miał jakieś części na zbyciu daj znać


RE: Wigry tandem, kod lakieru - Rower Power - 11-10-2019 10:08:34

Duety były też w żółtym metaliku. Takie jak na tym zdjęciu: http://chlopcyrometowcy.pl/hosting/imageup/98312_20181206_181145.jpg . Niestety kodu nie znam a kolor dobierany w lakierowni.