Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Pelikan By Kacper. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Pelikan By Kacper. (/showthread.php?tid=46029)

Strony: 1 2


RE: Pelikan By Kacper. - Motorowerzystka - 21-02-2018 12:23:58

KIEROWCA napisał(a):Pelikan jest jeszcze mniejszy a więc dorosły chłop przypomina pewnie trochę niedźwiedzia cyrkowego Big Grin
lol2

Co do wielkości rowerów, to nie raz w wakacje widziałam turystów na takich ciekawych składakach, malutkie kółeczka, wysoko kierownica i siodełko Smile O, coś takiego: http://wrower.pl/images/strony/001/2013/full/jifo16_rozlozony.jpg


RE: Pelikan By Kacper. - kacperszkudlarek - 21-02-2018 19:02:50

A dziś sobie tak pojeździłem moim pelikanem, wygodne siedzenie robi swoje. Ogólnie dzięki temu że jest to mały rower, jazda pod wiatr nie jest taka aż wyczerpująca. Tak jak koledzy wyżej napisali, trzeba parę metrów przejechać żeby dostosować się do roweru. O teraz wam Pokażę wam moją kolekcję.



RE: Pelikan By Kacper. - kacperszkudlarek - 23-02-2018 21:25:27

Dziś się przejechałem tym rowerkiem ok. 2km Big Grin. Trzymajcie zdjęcie z małej wycieczki.



RE: Pelikan By Kacper. - Olekk - 24-02-2018 00:54:12

Weź kup do niego naklejki , bo jakoś tak łyso Wink


RE: Pelikan By Kacper. - kacperszkudlarek - 24-02-2018 01:11:28

Jak będę zamawiał do rometów do zamówię i do pelikana.


RE: Pelikan By Kacper. - Texas Ranger - 24-02-2018 22:18:15

Pelikan to mój pierwszy jednoślad.


RE: Pelikan By Kacper. - kacperszkudlarek - 05-07-2018 16:04:02

Trochę mnie tu nie było, ale z pelikanem za dużo się nie zmieniło. Zaniosłem go na strych, aż dziś młodszy kuzyn przyjechał i sobie przypomniałem że na strychu pelikan jest. Noi zniosłem go, poskładałem, napompowałem powietrza i sobie zrobiliśmy małą wycieczkę rowerową. Niestety wigry jeszcze nie skończone, to musiałem jechać swoją kozom.