Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Renowacja komara 232 prawdopodobnie z exportu. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Renowacja komara 232 prawdopodobnie z exportu. (/showthread.php?tid=45838)

Strony: 1 2 3 4


RE: Renowacja komara 232 prawdopodobnie z exportu. - aeroxteam2 - 06-01-2020 22:12:01

Obręcze i szprychy to Tajwan z DSMoto. Torebka narzędziowa nr tel.783 817 545. Tylko kształt zapięcia ma trochę inny niż oryginał. Szparunki maluje sam . Nigdy nie maluje bazą i klarem. Oryginalnie malowane były farbą renowacyjną. Akryl jest najbardziej zblizony do niej.Pedały akurat takie trafilem wiec takie zalozylem. Po lewej moja renowacja. Po prawej full oryginał 2 lata starszy.

Jezeli masz wiecej pytań zapraszam przez Facebooka. Latwiej mi odpisywac. Pozdrawiam.


RE: Renowacja komara 232 prawdopodobnie z exportu. - gregorian2008 - 06-01-2020 22:22:30

(06-01-2020 21:17:54)LUK4344 napisał(a):  Kilka pytań do autora tematu Smile

Jeśli to nie problem to będę wdzięczny za kilka informacji :

Obręcze i szprychy - jakie z dostępnych na rynku wybrałeś?

Torebka narzędziowa - gdzie taką można zakupić

SzparuneK na zbiorniku - to naklejka czy malowany ręcznie, jeśli naklejka to czy daje się ją pod klar ? czy łatwo zalać ją w klarze ?

Pedały - zazwyczaj spotyka się inne, czy te które użyłeś faktycznie występowały w tej wersji ?

z góry dziękuje za odpowiedź

pozdrawiam
Łukasz
pedały takie występowały w wersjach nawet w katalogu takie występowaly.


RE: Renowacja komara 232 prawdopodobnie z exportu. - LUK4344 - 07-01-2020 01:47:47

(06-01-2020 22:22:30)gregorian2008 napisał(a):  
(06-01-2020 21:17:54)LUK4344 napisał(a):  Kilka pytań do autora tematu Smile

Jeśli to nie problem to będę wdzięczny za kilka informacji :

Obręcze i szprychy - jakie z dostępnych na rynku wybrałeś?

Torebka narzędziowa - gdzie taką można zakupić

SzparuneK na zbiorniku - to naklejka czy malowany ręcznie, jeśli naklejka to czy daje się ją pod klar ? czy łatwo zalać ją w klarze ?

Pedały - zazwyczaj spotyka się inne, czy te które użyłeś faktycznie występowały w tej wersji ?

z góry dziękuje za odpowiedź

pozdrawiam
Łukasz
pedały takie występowały w wersjach nawet w katalogu takie występowaly.

Tak, wiem że sprzedajesz takie pedały, jednak na żadnym zdjęciu "z przeszłości" nie widziałem komara z takimi pedałami stąd moje pytanie Smile


RE: Renowacja komara 232 prawdopodobnie z exportu. - metralf - 10-03-2020 13:24:03

Kolego @aeroxteam2 podzielisz się numerami kolorów? Mam jestem w trakcie ratowania identycznego i podoba mi się dobór kolorów. Jaki producent farby? Piszesz że malujesz akrylem. Uchyl proszę rąbka tajemnicySmile

Nie będę słodzić, bo widać że robota 1 klasa.


RE: Renowacja komara 232 prawdopodobnie z exportu. - aeroxteam2 - 10-03-2020 13:48:51

Za jakies dwa tygodnie bede malowal kopie tego komarka wiec podesle. Teraz nie pamietam. Szary to na pewno Ral 7035.