Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Proszę o wycenę Komara Sport - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Proszę o wycenę Komara Sport (/showthread.php?tid=44060)



Proszę o wycenę Komara Sport - heli126 - 15-06-2017 15:07:35

Proszę o wycenę motoroweru przedstawionego na zdjęciu:


Jest to Komar Sport z nieoryginalnym silnikiem (Sachs) i kanapą. Bez papierów, niesprawny.
Ewentualnie ile według Was można dać za niego bez silnika i czy warto ratować przez hutą ten egzemplarz?


RE: Proszę o wycenę Komara Sport - gregorian2008 - 15-06-2017 19:41:40

kierownica tez nie oryg.ale warto ratowac jak cos to go kupie bez problemu w 100 razy lepszym stanie swojego kupilem z papierami ale zrobiłbym w dwóch kolorach dwie sztuki wart 250-450


RE: Proszę o wycenę Komara Sport - Suwmiarka - 15-06-2017 21:25:29

Witam,
komar przedstawiony na zdjęciu wg mnie wart jest max. 500zł. Wielu mnie zaraz zkrytykuje pisząc, że 150. Niestety (dla kupujących) ceny tego typu sprzętów dość mocno poszły w górę, głównie przez handlarzy z OLX.
Na jego niekorzyść świadczy to, że właściwie jedynymi częściami charakterystycznymi dla tego modelu są rama i bak.
A jeśli chodzi o sam silnik, to ja bym wyremontował Komara właśnie z tą jednostką napędową. Sam mam podobnego Sachsa i muszę przyznać, że na pewno jest lepiej dopracowany od S-38. Mógłbym napisać więcej o nim, ale jako że nie jest to temat porównujący polską myśl techniczną do niemieckiej, to zapraszam na pw w razie pytaň. Pozdrawiam