Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? (/showthread.php?tid=44029)



Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? - bubel500 - 11-06-2017 15:36:47

Witam, mam takie pytanie, bo szukam w internetach i nigdzie nie mogę znaleść jakiejś oferty na sprzedaż, ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta?
Pozdrawiam!


RE: Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? - Grave - 12-06-2017 23:45:27

Jak nie popękana i z zaczepami to około 50zł max.


RE: Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? - Dawdzio - 12-06-2017 23:50:51

Przepraszam, że mnie poniesie, ale to są chyba jakieś jaja. 50zł za prostokątny kawałek plastiku?! Tam w środku Romet radzieckie złoto przemycał do USA?


RE: Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? - bubel500 - 12-06-2017 23:52:24

To znajdź mi tańsze chętnie kupię


RE: Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? - Linux - 13-06-2017 00:45:18

Warta jest tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić. Pasek na bagażnik poszedł ostatnio na Allegro za przeszło 170zł, "a to przecież tylko kawałek gumy". Pokrywka ostatnio była na OLX za bodajże 90? Ale z tego co widzę to chyba poszła.
To i tak są mikroskopijne ceny w porównaniu do jeszcze większych drobiazgów do np. starych samochodów.


RE: Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? - Kanilox - 13-06-2017 02:03:11

Ja jakiś czas temu sprzedałem całą porysowaną za 75zł


RE: Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? - Rafku - 13-06-2017 09:13:45

I wy piszecie ciągle o SAMEJ POKRYWIE? Nie o kompletnym schowku?


RE: Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? - ARES - 13-06-2017 17:21:36

Sama? Jak oryginalna w dobrym stanie to maximum 50 zł.jak przejedziesz ją sprayem do kokpitu,to możesz policzyć więcej.


RE: Ile warta jest pokrywa schowka do Rometa Kadeta? - Grave - 13-06-2017 23:29:27

Zabawa odltimerami to nie jest tanie hobby. Jak ktoś kupi wybrakowanego złoma za 600zł i myśli, że da 300zł i będzie miał rakietę, to może się srogo zawieść. Pełno jest ogłoszeń sprzedaży takich niedokończonych projektów, co niby wystarczy tylko poskładać, podregulować i gotowe Smile Ogólnie im starszy i rzadszy pojazd tym więcej się na niego wydaje. Romety powoli wchodzą w fazę obiektów muzealnych, tak więc i ceny będą rosły. Dostęp do oryginalnych części jest coraz mniejszy, a poziom chińskich zamienników pozostawia wiele do życzenia. Ja za schowek z klapką dałem 40zł ale szukałem go około 2 lat.