Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Trudno powiedzieć :F - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Polak potrafi (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Wątek: Trudno powiedzieć :F (/showthread.php?tid=43396)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Trudno powiedzieć :F - krystian276 - 19-04-2017 22:10:52

Bresio, nie masz co się martwić jeszcze wejdą z dwa profile i trzy rurki Tongue


RE: Trudno powiedzieć :F - krystian276 - 01-02-2018 01:54:08

Dobra to tak, mamy tydzień odkopu starych projektów Village Garage.
Uwaga uwaga, to pierdziadło nie umarło, ono żyje i jak nam się będzie jutro chciało to to coś może już jutro jeździć xD

Swoją drogą, kto jeszcze pamięta? xD Foto z dziś Big Grin




RE: Trudno powiedzieć :F - Lagoon - 01-02-2018 02:08:54

A na drugim planie czai się winowajca popełnionych pomysłów - Taterka we własnej osobie Big Grin Musi klepać w dekiel, na trzeźwo to nie da się czegoś takiego wymyślić :F


RE: Trudno powiedzieć :F - krystian276 - 01-02-2018 02:10:01

Hah :F Nie no akurat ten projekcik powstał już daaaawno ale taterka mogła się przyczynić do wyjęcia tego zza sterty kół i rowerów Big Grin


RE: Trudno powiedzieć :F - nie_mientki - 01-02-2018 11:03:32

Powinieneś sobie podłączyć jakiś alkomat do spawarki, że powyżej pewnej ustalonej granicy się odłącza.

Ale generalnie pozytywieWink


RE: Trudno powiedzieć :F - rafi555 - 01-02-2018 13:52:35

Dzik2 :F, dobrze to skręca? Nie główka nie jest pod za dużym kątem?


RE: Trudno powiedzieć :F - krystian276 - 01-02-2018 15:13:30

Główka będzie pod innym kątem Tongue


RE: Trudno powiedzieć :F - Motorowerzystka - 01-02-2018 15:34:05

Pierwsze co mi na myśl przyszło jak to zobaczyłam krejzi




RE: Trudno powiedzieć :F - krystian276 - 02-02-2018 23:12:49

Modernizacje i przymiarki Big Grin








RE: Trudno powiedzieć :F - Olekk - 03-02-2018 18:49:23

Strach siębać co z tego wyjdzie , osobiście bał bym sie na takim czymś jeździć . Bo w każdej chwili może to coś pęknąć .


RE: Trudno powiedzieć :F - krystian276 - 03-02-2018 18:50:19

Toż rama będzie jeszcze modyfikowana Big Grin


RE: Trudno powiedzieć :F - Adam104100 - 03-02-2018 19:08:11

(03-02-2018 18:49:23)Olekk napisał(a):  Strach siębać co z tego wyjdzie , osobiście bał bym sie na takim czymś jeździć . Bo w każdej chwili może to coś pęknąć .

Strach czytać, bo nie wiadomo, czy człowiek nie oślepnie. Weź ty może poczytaj jakąś książkę, czy coś. Osobiście polecam tytuł ,,Król szczurów" autorstwa J. Clavell'a Ortografia na poziomie 4 letniego dziecka mieszkającego w Polsce od 2 tygodni. O stylistyce w ogóle nie mówię. Od kiedy stawia się tzw. spację przed znakami interpunkcyjnymi? Tylko nie wmawiaj, że piszesz z telefonu, bo tylko się pogrążasz...


RE: Trudno powiedzieć :F - Odrestaurator - 03-02-2018 19:14:24

(03-02-2018 19:08:11)Adam104100 napisał(a):  
(03-02-2018 18:49:23)Olekk napisał(a):  Strach siębać co z tego wyjdzie , osobiście bał bym sie na takim czymś jeździć . Bo w każdej chwili może to coś pęknąć .

Strach czytać, bo nie wiadomo, czy człowiek nie oślepnie. Weź ty może poczytaj jakąś książkę, czy coś. Osobiście polecam tytuł ,,Król szczurów" autorstwa J. Clavell'a Ortografia na poziomie 4 letniego dziecka mieszkającego w Polsce od 2 tygodni. O stylistyce w ogóle nie mówię. Od kiedy stawia się tzw. spację przed znakami interpunkcyjnymi? Tylko nie wmawiaj, że piszesz z telefonu, bo tylko się pogrążasz...

O jeju tragedia ... die


RE: Trudno powiedzieć :F - JGNZM - 03-02-2018 21:35:33

Nie wiem z czym problem, kolego Adam104100. Ciągle jakieś skargi dotyczące błędów ortograficznych i interpunkcyjnych i to tylko od twojej osoby. Rozumiem, jeśli są to posty z rażącą liczbą ww. błędów. Bez przesady...


RE: Trudno powiedzieć :F - Adam104100 - 03-02-2018 22:50:04

(03-02-2018 21:35:33)JGNZM napisał(a):  Nie wiem z czym problem, kolego Adam104100. Ciągle jakieś skargi dotyczące błędów ortograficznych i interpunkcyjnych i to tylko od twojej osoby. Rozumiem, jeśli są to posty z rażącą liczbą ww. błędów. Bez przesady...

Jakby ktoś nie zauważył, to istnieje coś takiego jak regulamin. Każdy z nas ma obowiązek go przestrzegać. Jeżeli ja go przestrzegam, to mam prawo wymagać tego od innych. Mam rację? Nie jestem jakimś pedantem, moje życie nie skupia się na wytykaniu błędów innym. Kiedy widzę post z jednym, dwoma błędami, to nawet nie zwracam na to uwagi. Gdy widzę post z większą ilością błędów stylistycznych, językowych, ortograficznych i interpunkcyjnych zwracam uwagę na dwie rzeczy. Pierwszą z nich jest wiek użytkownika. Rozumiem, że starsze osoby nie są tak dobrze zaznajomione z komputerem, netykietą, czy nawet z samymi zasadami poprawnej pisowni. Drugą rzeczą są pozostałe posty. Spoglądam na wcześniejsze posty pod względem ich poprawności językowej. Wiadomo, każdy może mieć zły dzień, śpieszyć się, być zaspanym itp. Nie zawsze uda się wychwycić wszystkie błędy. Jeżeli widzę, że większość pozostałych postów jest zgodna z ogólnie przyjętymi zasadami, to nie widzę sensu robienia zamieszania. Czasami trafiam na sytuacje takie jak dzisiaj. Młody użytkownik i wszystkie posty z błędami. Oczywiście mogę zgłosić post administracji i tak też robię, ale uważam, że nie ma to głębszego sensu. Taki człowiek nawet nie zwróci na to uwagi. Z tego powodu usiłuję pokazać mu, że to co robi jest złe. Oczywiście, zaraz się znajdą obrońcy moralności wiejskiej i wyskoczą z tzw. ̶m̶o̶r̶d̶ą̶, czemu się wtrącam w cudze życie itp. W pewien sposób chcę nauczyć taką młodą osobę podstaw naszego języka. Może po moich wypocinach zastanowi się nad sobą, pogłębi swoją wiedzę na temat poprawnej pisowni. Ja miałem szanse na dogodną edukację w najlepszych szkołach i z tej szansy skorzystałem. Jako człowiek inteligenty i wykształcony wiem, że nie wszyscy mają takie możliwości i perspektywy rozwoju. Jeżeli ktoś nie ma dobrych wzorców w domu, ambicji, czy sytuacja życiowa, w której się znalazł nie pozwala mu na dogodną edukację, to może po mojej uwadze się zastanowi i coś zmieni. Sam nie jestem idealny. Pewno ktoś zaraz wyleci z tekstem: ,,eeeee, bo ty masz tylko 12 lat i w ogóle". Powiedzmy, że cenię sobie prywatność i nie chcę podawać prawdziwych danych. Gdy ktoś ogranicza się tylko do mojego fikcyjnego młodego wieku, to od razu wiem z kim obcuję. W życiu nie miałem łatwo i było wiele trudnych momentów. Dużo widziałem i przeżyłem, ale się nie poddałem. Jeśli mamy traktować się tutaj poważnie, jak jedna ekipa, to szanujmy się nawzajem. Kiedy, ktoś nie potrafi poświęcić 30 sekund na sprawdzenie swojego postu pod względem stylistycznym, to przepraszam bardzo, ale nie o takie forum nic nie robiłem. W dobie dzisiejszej technologii, gdy błędy są poprawiane automatycznie, lub chociaż zaznaczane w jakiś sposób, takie zachowanie świadczy tylko o lenistwie i braku szacunku dla drugiej osoby. Bez przesady? W jednym zdaniu znalazłem aż 7 błędów. Dla mnie jest to horrendalna ilość w tak małej wiadomości. Jest mi trochę przykro, że muszę się z tego powodu tłumaczyć. Wiem, że świata nie zbawię tą wypowiedzią, ale robię co mogę. Radę na przyszłość mogę dać. Szanujmy się nawzajem, bo czasem tylko siebie mamy.