Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Chart katalog części zamiennych i instrukcja napraw. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Poradniki, instrukcje i schematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Chart katalog części zamiennych i instrukcja napraw. (/showthread.php?tid=42902)



Chart katalog części zamiennych i instrukcja napraw. - kdudka - 08-02-2017 04:03:38

Witam, posiadam oba tytuły. Jeśli ktoś czegoś z tych knig bydzie chcioł to pisać. Zeskanuja i podeśla.

Dobrej nocy i z Panem Bogiem Smile


RE: Chart katalog części zamiennych i instrukcja napraw. - mateusz2518 - 08-02-2017 18:50:01

Jeśli mógłbyś wysłać mi je na e-mail


RE: Chart katalog części zamiennych i instrukcja napraw. - kdudka - 08-02-2017 22:56:04

Nie przewidziałem jednego Smile Wszyscy będą chcieli całe od razu... Napisałem że jak ktoś coś będzie z nich chciał to zeskanuję i podeślę, a tu wszyscy interpretują że mam całe zeskanowane... No ale dobra tyle już próśb poszło że zeskanuję całe. Ale w wolnym czasie jak ktoś będzie chciał coś konkretnego to zrobię na już. Całość myślę że do końca lutego uda mi się skończyć...

Pozdro


RE: Chart katalog części zamiennych i instrukcja napraw. - mateusz2518 - 09-02-2017 01:11:15

już nie potrzebuję instrukcji napraw gdyż dzisiaj otrzymałem wcześnie zamówioną


RE: Chart katalog części zamiennych i instrukcja napraw. - kdudka - 09-03-2017 21:49:50

Jest ktoś chętny do obróbki zdjęć pod pdf? Nie ma szans żebym wszystko zeskanował tempo co najmniej słabe, a zdjęcia pstryk-pstryk i już Big Grin Jak się znajdzie chętny do obrobienia tego i wrzucenia na forum to proszę o kontakt.


RE: Chart katalog części zamiennych i instrukcja napraw. - AliveC4T - 09-03-2017 22:58:34

Jednak niekwestionowana wyższość jakości skanu nad zdjęciem jest chyba tego warta?


RE: Chart katalog części zamiennych i instrukcja napraw. - kdudka - 09-03-2017 23:01:36

Skanowanie długo trwa a przy trochę ponad pół rocznym dzieckiem odrobinę dodatkowego wolnego czasu graniczy z cudem... Dobra w wolnych chwilach będę dalej skanował.