Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jak nie mam rowerowej czy moge motorowerową ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Dokumenty (/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Jak nie mam rowerowej czy moge motorowerową ? (/showthread.php?tid=4280)



Jak nie mam rowerowej czy moge motorowerową ? - Cris4 - 10-04-2012 22:41:31

Witam teraz właśnie chodze na tą jazde w szkole jeżdzimy takim skuterkiem i mam pyt czy jak nie mam karty rowerowej czy moge mieć motorowerową czy ktoś tu na forum zzdał jak nie maił karty rowerowej?


RE: Jak nie mam rowerowej czy moge motorowerową ? - Marque - 10-04-2012 22:43:13

(10-04-2012 22:41:31)Cris4 napisał(a):  Witam teraz właśnie chodze na tą jazde w szkole jeżdzimy takim skuterkiem i mam pyt czy jak nie mam karty rowerowej czy moge mieć motorowerową czy ktoś tu na forum zzdał jak nie maił karty rowerowej?

Tak spokojnie. Mi podbili od razu na rowerową i motorowerową.
Jak bedziesz już ją miał to pamiętaj, że żebyś mógł wozić pasażera to musisz mieć 17lat.
Pozdrawiam. ;D


RE: Jak nie mam rowerowej czy moge motorowerową ? - Cris4 - 10-04-2012 22:47:18

Aha ale pamiętam jak byłem zanieść świadectwo do gimnazjum to kolega z 2 kl przyszedł ze mną i od razu odebrał na motorower a ta w sekretariacie powiedziała oddaj mi rowerową bo ci nie wydam na motorower. A jak powie do mnie oddaj rowerową to mam powiedzieć że nie zdawałem na rower?


RE: Jak nie mam rowerowej czy moge motorowerową ? - Bartek - 10-04-2012 23:02:02

Ja nie miałem rowerowej i nic mi nie mówili. Jedynie składałem podanie ze swoimi danymi i podpisem opiekuna i nauczyciela wychowania komunikacyjnego i dokument że zdałem tą kartę motorowerową i po 2 tyg otrzymałem kartę motorowerową Wink


RE: Jak nie mam rowerowej czy moge motorowerową ? - zbydrze - 11-04-2012 15:06:06

A ja nic nie musiałem oddawać i mam 2 papierki...


RE: Jak nie mam rowerowej czy moge motorowerową ? - MrF4k - 11-04-2012 16:20:32

ja mam tą i tą i każda jest na osobnej tak ze rowerowa nie jest potrzebna do motorowerowej


RE: Jak nie mam rowerowej czy moge motorowerową ? - Bartek - 11-04-2012 17:37:04

Ja rowerową i motorowerową mam na jednej karcie Big Grin
Jedynie musiałem czekać na wyrobienie nowej i tyle. A Ci co mieli to dostali pieczątkę i dziękuję i tyle Wink


RE: Jak nie mam rowerowej czy moge motorowerową ? - rowler - 11-04-2012 21:14:30

u mnie sie o nic nie pytali, zdawałem w WORD-zie ale to przez szkołę szło, żadnego problemu a do rowerowej nawet nie podchodziłem