Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Co to za rower? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Co to za rower? (/showthread.php?tid=42129)



Co to za rower? - .:Cichy:. - 13-11-2016 12:33:06

Witam mam pytania (nie jestem pewien gdzie to zamieścić ale chyba w tym dziale) mianowicie znalazłem na zlomie taki rower (zdjęcie poglądowe z googli) i niestety nie mam pojęcia co to jest o.O różnice na złomie były takie: posiadał błotniki, najprawdopodobniej nieoryginalny bagażnik, prostą kierownicę oraz za wolnobiegiem była metalowa osłona.
Stał na Stomilach gówka ramy też była taka zdobiona ale niestety nigdzie nie było żadnych numerów i nie wiem nawet z którego roku pochodzi ten wynalazek dlatego proszę o diagnozę z którego roku pochodzi, jak się zwie i jaki ostprzęt tam był (brakowało przerzutek i manetek)


A i koła były na szybkozamykacze

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka


RE: Co to za rower? - wnusiu94 - 13-11-2016 15:33:13

My też "nie mamy pojęcia" co to jest, bo nie mamy zdjęć... Czy to takie ciężkie do pojęcia, że fotografie (dokładne, wyraźne i w dużej ilości) są podstawą wątku w tym dziale? Nikt nie jest wróżką, żeby cokolwiek wywnioskować cokolwiek z Twojego opisu (a raczej bełkotu).
Jak Ci się łaskawie "zachce" zrobić zdjęcia konkretnego egzemplarza to załóż nowy temat. Ten zamykam i wieczorem wystrzeliwuję na orbitę okołoziemską.