Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet BMX, FSM Fantazja i chyba nowsze Wigry - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet BMX, FSM Fantazja i chyba nowsze Wigry (/showthread.php?tid=41013)



Romet BMX, FSM Fantazja i chyba nowsze Wigry - matthewjello - 24-07-2016 10:12:57

Witam
Nabyłem kolejne rowery polskie za małe pieniądze i w dobrym stanie.
Fantazja do roboty ma torpedo przyda się poradnik, lampę przód muszę kombinować i białe elementy poobdzierane.
BMX nie ma korbki drugiej, odblasków i chyba tej poduszki na ramę.
Nowe chyba Wigry pomalowane pędzlem nie wiem po co... Straszne.
A ten żółty to jakiś Tajwan tak ma napisane na mocowaniu do ramy.

(24-07-2016 10:12:57)matthewjello napisał(a):  Witam
Nabyłem kolejne rowery polskie za małe pieniądze i w dobrym stanie.
Fantazja do roboty ma torpedo przyda się poradnik, lampę przód muszę kombinować i białe elementy poobdzierane.
BMX nie ma korbki drugiej, odblasków i chyba tej poduszki na ramę.
Nowe chyba Wigry pomalowane pędzlem nie wiem po co... Straszne.
A ten żółty to jakiś Tajwan tak ma napisane na mocowaniu do ramy.

Sorry to jest Flaming ze skladaną ramą. Za późno edytowałem


RE: Romet BMX, FSM Fantazja i chyba nowsze Wigry - merek5 - 24-07-2016 13:40:50

Panie, ja tu nie widzę flaminga. A wigry na przedostatnim zdjęciu podoba mi się. Ostatnio modne. W BMX łańcuch zbyt luźny


RE: Romet BMX, FSM Fantazja i chyba nowsze Wigry - matthewjello - 24-07-2016 14:31:29

(24-07-2016 13:40:50)merek5 napisał(a):  Panie, ja tu nie widzę flaminga. A wigry na przedostatnim zdjęciu podoba mi się. Ostatnio modne. W BMX łańcuch zbyt luźny

Jakieś ma inne błotniki, lampę i nie wiem... Z bliska malowany od pędzla dlatego dwa kolory siwy i niebieski. BMX nie ma założonego go tylko wisi. Muszę dorwać drugą korbę.


RE: Romet BMX, FSM Fantazja i chyba nowsze Wigry - wnusiu94 - 24-07-2016 14:44:07

Wigry jest poskładane na niemieckich częściach.


RE: Romet BMX, FSM Fantazja i chyba nowsze Wigry - matthewjello - 24-07-2016 15:01:01

(24-07-2016 14:44:07)wnusiu94 napisał(a):  Wigry jest poskładane na niemieckich częściach.

Zastanawiam się czy nie posłużyć się nim do poskładania Dueta. Nie wiem czy to dobry pomysł.


RE: Romet BMX, FSM Fantazja i chyba nowsze Wigry - wnusiu94 - 24-07-2016 15:50:16

Dobrych rowerów nie rozbiera się na części.


RE: Romet BMX, FSM Fantazja i chyba nowsze Wigry - Buka - 24-07-2016 18:54:43

Nie chciałbyś się za coś zamienić/sprzedać opon z tej fantazji? W jakim one są stanie?


RE: Romet BMX, FSM Fantazja i chyba nowsze Wigry - matthewjello - 24-07-2016 22:25:08

Buka sam widzisz co wnusiu94 napisał Smile Teraz nie mogę rozbierać na części, bo to dobry rower. Będę szukał części by tego Dueta zrobić jak należy Smile