Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Szablon Orion - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Pozostałe pytania (/forumdisplay.php?fid=210)
+--- Wątek: Szablon Orion (/showthread.php?tid=40883)



Szablon Orion - chadie - 14-07-2016 21:33:46

Witka, czy ktoś jest w posiadaniu oriona, ale z napisem od szablonu sprajowanym?
Potrzebuję zdjęcie takiego napisu, kolega mój ze zdjęcia i wymiaraów jest w stanie taki (a zasadzie to każdy) szablon wykonać


RE: Szablon Orion - wnusiu94 - 15-07-2016 01:49:11

Pisz do użytkownika Wigrus.


RE: Szablon Orion - Walet - 15-07-2016 20:30:08

Chyba własnie od Wigrusia Big Grin



RE: Szablon Orion - Dawdzio - 15-07-2016 21:45:30

Czy właściciel mógłby poświęcić się i na kartce w kratkę odrysować ten napis? Będę malował mojego codziennego Oriona z 1992 (lepiej z pędzla niż miałby zardzewieć do reszty) i pięknie wyglądałby na nim ten napis (szczególnie, że nie byłoby nic, zesztą teraz też nie ma).


RE: Szablon Orion - Wigrus - 15-07-2016 23:17:12

Orion niestety już nie żyje, ale przyszłościowo wyciąłem z niego fragment
ramy z napisem. Aktualnie nie ma mnie w domu, ale jak wrócę podam co trzeba.


RE: Szablon Orion - nie_mientki - 16-07-2016 10:23:40

Jak zmierzysz i znajdziesz jaka to czcionka to mogę wyciąć szablon laserem.


RE: Szablon Orion - Walet - 16-07-2016 20:25:50

(15-07-2016 21:45:30)Dawdzio napisał(a):  Czy właściciel mógłby poświęcić się i na kartce w kratkę odrysować ten napis? Będę malował mojego codziennego Oriona z 1992 (lepiej z pędzla niż miałby zardzewieć do reszty) i pięknie wyglądałby na nim ten napis (szczególnie, że nie byłoby nic, zesztą teraz też nie ma).

'92 rok? Bardziej by była naklejka na miejscu choc jak mówisz że to ma być codzienny Orion to mozesz nawet się wysilić i stworzyć własną wariacje tego napisu . Big Grin


RE: Szablon Orion - Dawdzio - 16-07-2016 21:16:43

Cały Orion to będzie wariacja. Zresztą już jest Big Grin
Teraz to jest czysto użytkowo, a po odmalowaniu postawię też trochę na wygląd Tongue
Aktualnie ma tylko naklejki Romet, modelu brak. Widelec przedni z nakładką chociaż nie powinien. Co ciekawe tylny błotnik to był obraz nędzy o rozpaczy, ale koło i opona z rocznika ramy. Postaram się ustylizować go na większy zabytek niż jest przy okazji nie tracąc na praktyczności, a że czcionka tego napisu bardzo mi się podoba i akurat model się zgadza to dlaczego by się nie pokusić o namalowanie go na ramie.