Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zarejestrowanie wyrejestrowanego motoroweru - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Pytania (/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Zarejestrowanie wyrejestrowanego motoroweru (/showthread.php?tid=38975)

Strony: 1 2 3


RE: Zarejestrowanie wyrejestrowanego motoroweru - Bosek21 - 11-02-2016 21:15:18

Dołączam sie do pytania


RE: Zarejestrowanie wyrejestrowanego motoroweru - Dawdzio - 12-02-2016 23:04:34

Nie lubię takiego bezsensownego podbijania tematu, ale wyjątkowo muszę.
Nikt nic nie wie? Bardzo zależałoby mi na odpowiedzi, bo zależy od tego cały remont.
(11-02-2016 21:09:21)Dawdzio napisał(a):  A tak w kwestii rejestracji na unikat:
-Co w przypadku kolizji w której pojazd ulegnie uszkodzeniu/zniszczeniu? Czy wtedy ubezpieczalnia ma obowiązek pokryć koszty przywrócenia pojazdu do pełnej sprawności bez kombinacji?
-Czy jeśli taki pojazd zostanie skradziony to policja ma obowiązek szukać go do skutku (mam na myśli to, że nie wyślą mi postanowienia o umorzeniu śledztwa po tygodniu, bo to tylko stary Komar)?

Bo jeśli tak, a poza dodatkową opłatą przy rejestracji wszystko jest jak przy białych (wiadomo, pojazd musi spełniać warunki rejestracji na unikat, ale mam na myśli rzeczy związane z późniejszym użytkowaniem, typu przegląd, OC, itp.) to możliwe, że ten sposób rejestracji byłby dla mnie idealny.
A jeszcze tak na marginesie dla pewności: pojazd mający ponad 40 lat nie musi mieć ciągłości umów, czyli Komar z 1973 się pod to łapie i za brak ciągłości nie może być żadnej kary?


RE: Zarejestrowanie wyrejestrowanego motoroweru - Bosek21 - 12-02-2016 23:32:14

Zyjecie jeszcze? ;]