Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Małe muzeum komunikacji zbiorowej :D - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Galeria użytkowników (/forumdisplay.php?fid=155)
+--- Wątek: Małe muzeum komunikacji zbiorowej :D (/showthread.php?tid=38829)

Strony: 1 2


RE: Małe muzeum komunikacji zbiorowej :D - rafi555 - 10-03-2017 22:54:29

co ty w hodrwarcie się uczysz? Big Grin


RE: Małe muzeum komunikacji zbiorowej :D - kacperszkudlarek - 11-03-2017 01:19:17

Rafale Ja to do hodrwartu to się nie nadaje XD, za dużo łaciny podwórkowej XD.


RE: Małe muzeum komunikacji zbiorowej :D - rafi555 - 11-03-2017 01:39:52

a tak na serio co to za budynek?


RE: Małe muzeum komunikacji zbiorowej :D - Motorowerzystka - 11-03-2017 01:40:16

kacperszkudlarek napisał(a):mój autobus szkolny to autosan A0909L smyk
Też u nas taki jeździ, tylko plastikowe siedzenia ma, matko, jakie nie wygodne :F Nie polecam xD

rafi555, mi to wygląda na kościół.


RE: Małe muzeum komunikacji zbiorowej :D - kacperszkudlarek - 12-03-2017 12:33:45

Aniu u nas autobus to chyba z 3 razy był remontowany xD, Jak kiedyś kierowca powiedział do (teraz cytuje) ,,Jak skrzynia ciągnie, to jeszcze pojedzie xD". Powiem tak lepiej jeździć takim autobusem, niż ciągnikiem Ursusem c-360 3p z przyczepą typu Barak. Tata opowiadał jak jeszcze do szkoły chodził to jak były jakieś zawody to szkolny Pan woźny (jeszcze pracuje Big Grin, i jest naprawdę spoko Big Grin) jeździł takim c-360 3p z brakiem i jazda na zawody Smile. Łoooo...to 3p to jeszcze w naszej gminie to pracuje (w komunalce Smile ). Nie no ogólnie to temu autobusowi naprawdę powinien się przydać porządny remont generalny Undecided, no ale ,,co zrobisz, nic nie zrobisz".