Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
GB Street by DominiX :D - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Dwa kółka (/forumdisplay.php?fid=172)
+--- Wątek: GB Street by DominiX :D (/showthread.php?tid=38763)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: GB Street by DominiX :D - KubaBDG - 29-03-2016 00:46:41

To i tak Ci pizgnie Big Grin Trzeba go porządnie wodą wypłukać


RE: GB Street by DominiX :D - kokosek - 29-03-2016 01:31:05

Zalej woda potem ropa potem benzyna i jeszcze raz benzyna(świeża) i będzie ok a jeśli dalej się boisz o wodę denaturat się miesza z wodą

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


RE: GB Street by DominiX :D - KubaBDG - 29-03-2016 01:38:42

No ale nie benzyną przed spawaniem...


RE: GB Street by DominiX :D - DominiX - 29-03-2016 12:03:49

Nie będę spawał jak na razie Tongue Najpierw spróbuję go sobie sam zalutować Tongue Jezeli nie wyjdzie to dopiero oddam do spawania Tongue Więc do lutowania to chyba nie będę go zalewał wodą Tongue Boję się, że po wodzie zardzewieje w środku Tongue


RE: GB Street by DominiX :D - DominiX - 29-03-2016 15:06:53

Dzisiaj zauważyłem takie wypuklenia na wydechu, to nie są spawy trzymające przegrody? Trzeba będzie to zeszlifować ładnie Smile




RE: GB Street by DominiX :D - DominiX - 30-03-2016 21:19:34

Widzę, że nikt tego nie czyta no ale mówi się trudno Tongue Nie mam co robić to napiszę. Dzisiaj rozciąlem wydech, zeszlifowałem te spawy zaznaczone na zdjęciu w poprzednim poście, ale nie wiem jak powyciągać przegrody ponieważ połapane są na takie małe spawy, a rozciąłem go przy kolanku więc nie będę mógł zbytnio sięgnąć ostatniej przegrody Undecided A nie chcę rozcinać w 2 miejscach. Myślałem żeby rozwiercić te spawy od zewnątrz i wtedy raczej by poszło bez problemu, ale zostaną wtedy dziurki w wydechu które trzeba by zaspawać i zeszlifować.


RE: GB Street by DominiX :D - Latos - 30-03-2016 21:28:19

Ja bym wziął młotka porządnego i pare razy pieprznął, a jak nie to tak naokoło tego spawu porozwiercać żeby sie przestał spaw z przegrodami dotykać Tongue


RE: GB Street by DominiX :D - chart21050 - 30-03-2016 23:06:37

Wiesz, że jak wywalisz te przegrody to to nie będzie ładnie basowo chodziło tylko będzie miało dźwięk lania na blachę ? XD Jak już to tniesz, to poszukaj rurki perforowanej, ogarnij matę wygłuszającą ( może być nawet taka niepalna z poddasza, też spełnia swoją funkcję ) Potem to pospawaj i będziesz miał prawdziwy przelot który będzie ładnie brzmiał Smile


RE: GB Street by DominiX :D - DominiX - 31-03-2016 17:55:41

Kumpel ma i fajnie brzmi Smile Będzie jakieś zewnętrzne wygłuszenie jakiś pseudo db killer żeby go szybko zamontować i wymontować Big Grin Ogólnie wczoraj sie przejechałem po wsi na samym kolanku Big Grin Bez baku bo nie pospawany a paliwo doprowadzone prowizorycznie ale terror był Big Grin


RE: GB Street by DominiX :D - DominiX - 02-04-2016 17:33:01

No pany full przelot już jest Big Grin W tłumiku nie ma już nic poza paroma spawami na ściance które zostały z przegród ale nie będę ich "zbijał" bo odejdą z kawałkiem blachy Tongue Wywalone zwężenie na końcu tłumika co daje basy i ogólnie o wiele lepszy dźwięk Smile Teraz tylko zespawać wszystko (najprawdopodobniej w poniedziałek) a przed tym jeszcze wywalić rurkę w końcówce kolanka (zaznaczone na zdjęciach), bo jest tam taka zwężka tylko nie mam pomysłu jak to wywalić (może ktoś z was ma? xd), bo trzyma się dosyć mocno (niby się rusza ale nie można tego wyrwać) a nie chcę rozcinać jeszcze kolanka Wink Trzeba też pokminić nad db killerem mocowanym na jedną śrubkę bo mogą być problemy z policją przez ten hałas Big Grin Ale co tam Big Grin





Zastanawiam się jeszcze czy dawać osłonę tłumika czy nie bo jeśli tak to musiałbym dospawać drugie mocowanie bo jest dziurka gdyż się urwało, a tak to bym sobie odciął drugie
, wyszlifował, a dziurkę zaspawał i ładnie wyszlifował Wink Taki maly dylemat xd


RE: GB Street by DominiX :D - Latos - 02-04-2016 18:42:22

Ty a czy ta rurka to nie jest przypadkiem normalnie kolanko? Big Grin


RE: GB Street by DominiX :D - DominiX - 02-04-2016 19:33:02

Niee bo ludzie ją wywalają Wink


RE: GB Street by DominiX :D - KeiSangi - 03-04-2016 19:54:37

żeś już jeździł na tym przelocie?


RE: GB Street by DominiX :D - DominiX - 03-04-2016 21:48:43

(03-04-2016 19:54:37)KeiSangi napisał(a):  żeś już jeździł na tym przelocie?

Nie zespawany jeszcze, a nie zespawany bo trzeba zwężkę w kolanku wy***ać :F


RE: GB Street by DominiX :D - DominiX - 09-04-2016 19:05:41

Dzisiaj po równo 2 tyg wreszcie złożyłem gb i się przejechałem :3 Wydech ryczy na całą wieś więc trzeba będzie go wyciszać bo nie chcę zapłacić 3 stówek, ale przynajmniej nic nie brzęczy -_-

Ma ktoś pomysł na jakieś wyciszenie montowane z zewnątrz? Wink Ja myślałem nad rurą przez większą część wydechu o średnicy końcówki (więc będzie można wyciągnąć na zlocie :F ) i w środek wspawać jakieś przegrody żeby trochę stłumiło ten dźwięk Wink