Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
MOTOKAM-ocena, opinie - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Opinie o kontrahentach (/forumdisplay.php?fid=227)
+--- Wątek: MOTOKAM-ocena, opinie (/showthread.php?tid=38644)

Strony: 1 2


MOTOKAM-ocena, opinie - nie_mientki - 19-01-2016 18:36:29

http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=38643

Taka historia.

Będę pierwszy. Towar otrzymałem w stanie zgodnym z opisem. Były gratisy. BYŁ PARAGON!!!


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - Stachu.G - 20-01-2016 19:57:56

Też coś tam handlowałem i również dostałem gratisa Wink. Dobrze jest ok


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - Adrian9 - 21-01-2016 02:42:55

Witam wykupilem towar i po otrzymaniu od kuriera byl zgodny z opisem. Polecam


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - romek - 25-01-2016 23:28:26

Zamówiłem trochę używanych części (w tym min. bęben hamulcowy), dostałem drugi bęben gratis, oraz gratis naklejkę Big Grin Części w bardzo dobrym stanie, cała wysyłka sprawnie. POLECAM !!!!!


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - MZtkowicz - 03-03-2016 00:14:32

W poniedziałek zamówiłem części do Ogara a pieniądze
wpłaciłem tego samego dnia wieczorem na konto.
Dziś czyli w środę przed południem przesyłka została mi dostarczona przez kuriera.
Przedmioty zabezpieczono wzorowo w paczce.
Jest i rachunek także zagram sobie w loterii paragonowej Wink
Na pewno zrobię u kolegi kanilox jeszcze jakieś zakupy.
Polecam.


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - pitus116 - 12-10-2016 15:49:20

Również dokonałem zakupów.
Wybór części nowych i używanych w rewelacyjnym stanie bardzo duży. To co Kolega oferuje na portalach to tylko znikoma część. Lista zakupów przesłana mailem została całkowicie odhaczona Smile Dostałem wszystko to, czego potrzebowałem.
Części nowe faktycznie są fabrycznie nowe i pięknie zachowane. Żadnego rozczarowania.
Do tego kontakt wzorcowy, dostawa błyskawiczna, a części dokładnie zabezpieczone.
I oczywiście, wzorem przedmówców, pakiet gratisów i paragon też otrzymałem.
Takie zakupy to czysta przyjemność.
Polecam i pozdrawiam
Piotrek


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - gregorian2008 - 19-10-2016 20:17:16

Troche mieszane mam odczucia jak czytam ze wszystko ok jest itd albo ja.mam.pecha albo nie wiem ale.kupilem rame do.motorynki wszystko spoko jak.na zdjeciach tylko ze odcieta stopka wiem.ze w celu zmniejszenia paczki ale takie.cos.powinno byc ustalone ze.mna ale trudno stalo sie mysle ze pierwszy i ostatni raz


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - nie_mientki - 21-10-2016 14:18:15

Próbowałeś wyjaśnić sytuację z Kamilem?

Z jednej strony jak kupuje się ramę to logiczne że nie stopkę, z drugiej jeśli była na zdjęciach i było ustalone że ją dostaniesz to nie halo.


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - rafi555 - 21-10-2016 14:24:42

taki z deka galimatias z tą ramą


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - Kanilox - 21-10-2016 16:06:54

(21-10-2016 14:18:15)nie_mientki napisał(a):  Próbowałeś wyjaśnić sytuację z Kamilem?

Z jednej strony jak kupuje się ramę to logiczne że nie stopkę, z drugiej jeśli była na zdjęciach i było ustalone że ją dostaniesz to nie halo.
http://allegro.pl/rama-romet-pony-motorynka-m2-oryginalny-lakier-i6567857418.html
Stopka była przyspawana na stałe do ramy która powinna mieć je odkręcane, z doświadczenia wiem że klienci z Allegro kupują części by je użyć przy remoncie no a chyba taka nóżka zespawana na stałe jest nie dopuszczalna. Po odcięciu znacznie łatwiej było mi to zabezpieczyć przy wysyłce.

Klient nie chce ani zwrotu towaru ani naprawy szkody przez co trochę nie rozumie tej nie zbyt pozytywnie brzmiącej opinii.

Cała sprawa polegała tylko na tym że podnóżek był odcięty bez konsultacji z klientem za co go bardzo przepraszam.


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - nie_mientki - 21-10-2016 16:14:57

(21-10-2016 16:06:54)Kanilox napisał(a):  Klient nie chce ani zwrotu towaru ani naprawy szkody przez co trochę nie rozumie tej nie zbyt pozytywnie brzmiącej opinii.

I to w zasadzie wszystko wyjaśnia.


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - gregorian2008 - 21-10-2016 16:31:37

Nie bedziemy sie.bawic w zwroty itd bo to nie o to chodzi chodzi mi tylko o to ze to powinno byc skonsultowane mam takie odczucia ja tez sporo wysylam i roznie to jest ale informuje tez o niektorych rzeczach rama jak najbrdziej ok tylko ta.nozka i tyle takze sprzedajacy ok


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - Art - 24-08-2020 23:28:48

Ten sklepik działa dalej? Wczoraj zamówiłem licznik ale nie dostałem żadnego meila, więc nie wiem czy jest sens czekać?


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - Jorginsson - 24-08-2020 23:34:59

Ten "sklepik" jak to napisałeś raczej działa, ale wczoraj była niedziela, zawsze możesz zadzwonić w godzinach pracy, to nie Amazon, niekiedy chwilkę trzeba poczekać Wink


RE: MOTOKAM-ocena, opinie - wariator - 06-09-2020 15:48:52

Od momentu kiedy Kamil założył swoją stronę mam swoje konto i co jakiś czas robię na motokam.net zakupy - zresztą kolejną przesyłkę powinienem dostać w najbliższy poniedziałek Smile Nigdy nie był żadnych problemów z zakupionymi częściami - polecam!