Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? (/showthread.php?tid=38377)

Strony: 1 2 3


Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - adamus13715 - 31-12-2015 16:23:44

Siemka Znacie może jakieś sposoby, żeby będąc nie pełnoletnim coś zarobić np przez wakacje???? tylko proszę nie mówcie żeby komuś trawę kosić bo to nie dla mnie.Najlepiej jak by to było coś związanego z naprawami czegoś, bo w tym jestem dobry, ale ogólnie to jak znacie jakieś sposoby na zarobek (w miarę fajne) to piszcie

Z góry dzięki


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - VRka :D - 31-12-2015 16:50:22

Zapytaj się kogoś z rodziny - wujka, dziadka, ciocię czy ich znajomy nie potrzebuje kogoś np do porąbania drzewa i poukładania tego Big Grin Ja w taki sposób w ciągu jednego dnia zarobiłem 100zł, wystarczy mieć rower :F


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - romet504 - 31-12-2015 17:39:38

Możesz pomóc przy zwalaniu zboża, zwaliłem 46t i zarobiłem 50zł, zawsze coś.


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - KeiSangi - 31-12-2015 17:47:29

Jak masz w miarę dużo czasu i dobry komputer to możesz się pobawić w goldfarming w grach sieciowych.


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - Suwmiarka - 31-12-2015 18:19:02

Kupuj bardzo tanie silniki 223 albo 023 lub w częściach na aukcjach allegro, naprawiaj je. Potem sprzedawaj - na to zawsze chętni będą bo to popularne modele. POLECAM!


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - DominiX - 31-12-2015 18:49:25

Co np umiesz naprawić ? Bo jeśli komarka to zbytnio nie zarobisz bo to to umie każdy, a jeżeli twoja naprawa ogranicza się do młotka i śrubokręta to nie rzucałbym się na naprawy czegoś ludziom. Ja tam mam takie sposoby jak: wiśnie, praca u pobliskiego ogrodnika (sadzenie drzewek, praca z glebogryzarką itp), Oraz ogórki, na ogórkach w sumie 2 lata temu zebrałem 400 zł ponad Tongue, w tym i poprzednim roku już nie bo nei urodziły po prostu Tongue Tylko nie pisz, że to nie dla ciebie bo do żadnej legalnej pracy Cię nie przyjmą ;P


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - VRka :D - 31-12-2015 18:51:44

Ewentualnie na truskawki albo jagody Big Grin


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - adamus13715 - 31-12-2015 18:59:34

Suwmiarka, bardzo dobry pomysł nawet o tym nie pomyślałem.Dominix umiem naprawiać różne silniki spalinowe, umiem np zrobić w domu całą instalacje elektryczną od podstaw (z resztą teraz robię w piwnicy) umiem np kosiarki naprawiać, auto to bym nie był jeszcze pewien ale mam załatwione że będe blachę robił jak będzie ciepło, to się nauczę czegoś nowego, a w sumie praca u ogrodnika to nawet dość dobry pomysł, tylko bym musiał se takiej roboty w okolicy poszukać


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - Wojtek3362 - 31-12-2015 19:02:39

Szczerze mówiąc nie dałbym 14-latkowi bawić się prądem w domu i naprawiać czegokolwiek innego od komara. Zajmij się owocami, albo kup coś taniej sprzedaj drożej. Ja w twoim wieku siedziałem na allegro i sprzedawałem stare części rowerowe ze złomu, czasem z 3zł za ramę szosową robiło się 130zł Wink


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - Petronas - 31-12-2015 19:19:19

Kupuj taniej sprzedaj drożej Big Grin

Podpatruj olx Wink

Tam też są oferty pracy


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - adamus13715 - 31-12-2015 19:29:13

dzięki, z prądem to tylko u siebie, ale z tym handem to pomysł jak dla mnie świetny, i taka poprawka nie mam 14 lat tylko prawie 16 Smile


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - szczupak54 - 31-12-2015 19:29:13

Idź do jakiegoś pobliskiego rolnika ( bambra ) .


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - dlugiLBN - 31-12-2015 19:36:40

Lepsze deko handlu niż kilo roboty więc lepiej czymś zahandlować niż orać u chłopa w polu.


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - Jurasik201 - 31-12-2015 19:42:07

ja w wakacje zarobiłem 1300 zł sprzedając butelki po piwie Big Grin
a w te wakacje mam załatwioną pracę czyli wstaje o 4 rano jade na plaże i sprzątam 2 km plaży,miesięcznie 2 tysiące złotych Smile
jest też u nas takie gospodarstwo i tam taki pan czasami mówi dzieciakom żeby wpadły np potrzymać plandekę w żniwa i tak za 40 zł dziennie


RE: Jak zarobić, żeby się zbytnio nie narobić ale zarobić? - jurek_j - 31-12-2015 19:45:23

Jurasik, to Ty mieszkasz w tym Sarbinowie co to jest prawie że po drodze jak się jedzie z Kołobrzegu do Koszalina?
EDIT: A nie, zapomniałem, pytałem już przecież kiedyś i wyszło że z okolic miasta zapełnionego pod koniec lipca co roku...

Handel częściami ze złomu bywa fajny i opłacalny i można się co niego historii przydatnej nauczyć...