Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Żałosne sytuacje w szkole . - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Żałosne sytuacje w szkole . (/showthread.php?tid=38)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Żałosne sytuacje w szkole . - Arts66 - 03-12-2010 17:10:40

Opisujcie śmieszne sytuacje w waszych szkołach Big Grin
Ja zacznę . Przepadła nam lekcja historii i mielismy w zastepstwie polski . Facetka włączyła nam jakiś film i zajęła się swoimi sprawami . siedziałem z kumplem w ostatniej ławce za taką klasową laską , a ze u nas w sql są takie listwy po bokach ławek to wyjąłem ją i zacząłem walić po głowie kumpele xd Facetka to zauważyła i wpisała mi następującą uwagę : "Uczeń PUKA koleżankę na lekcji " Tongue
Teraz wy xd


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Przemek - 03-12-2010 17:26:51

Ja i paru moich kolegow ostatnio dowiedzielismy sie ze facet od historii (straszna rura, drze pape itp.)mial (albo i ma caly czas) Warszawę i kiedys podjechal do mechanika na ul. Topazowej (stary fordon)no i poszedl z tym mechanikiem pogadac, gdy wrocil Warszawa stala na ceglach Big Grin Prawdopodobnie to sprawka uczniow ktorych kiedys oblał. I podobno zrobili mu tak kilka razy. Koles pracuje w 2 szkolach i brat kolegi sie smial ze w jednej na kola a w 2 na zycie.
Albo mamy matematyke z nauczycielka:
http://www.youtube.com/watch?v=0AzOda5Qi0Y
No i czasami ktos mowi na lekcjach ze te zadania to jakies wyssane z palca sa Big Grin Niedawno tak sie wkurzyla ze zrobila sprawdzianik Smile
Albo nasz trener, niedawno bolał mnie brzuch i powiedzial cos takiego
Idz do pielegniarki ale pielegniarki w piatek nie ma. Powiedzial to bez przecinka Big Grin


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Leszek - 03-12-2010 17:42:39

U mnie na lekcji standardem jest obrzucanie nauczycielki od polskiego szynką,pluciem jej na plecy jak niewidzi.
Albo jest jedna babka co ma fryzurę kształtu grzybu, jak przechodzi wszyscy z klasy krzyczą GRZYB!!!
Kiedyś klasa umówiła się i parę osób kupiło kilka dag grochu i jak w pewnym momencie odwróciła się twarzą do klasy, dostała salwą z artyleri w twarz i nie tylko. Teraz jest już spokojnie, ale kiedyś były nauczcielkom regularnie zapychane zamki, opluwane klamki. I Generalnie moja klasa ma w d*** autorytet nauczycieli Big Grin Momentami głośność na lekcji przekracza 100 dB
np. na Biologi


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Arts66 - 03-12-2010 17:45:44

(03-12-2010 17:42:39)Leszek napisał(a):  U mnie na lekcji standardem jest obrzucanie nauczycielki od polskiego szynką,pluciem jej na plecy jak niewidzi.
Albo jest jedna babka co ma fryzurę kształtu grzybu, jak przechodzi wszyscy z klasy krzyczą GRZYB!!!
Kiedyś klasa umówiła się i parę osób kupiło kilka dag grochu i jak w pewnym momencie odwróciła się twarzą do klasy, dostała salwą z artyleri w twarz i nie tylko. Teraz jest już spokojnie, ale kiedyś były nauczcielkom regularnie zapychane zamki, opluwane klamki. I Generalnie moja klasa ma w d*** autorytet nauczycieli Big Grin Momentami głośność na lekcji przekracza 100 dB
np. na Biologi

jeżeli to prawda to niezłe z was ASY xd


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Leszek - 03-12-2010 18:22:59

Słyszałem opinie że moja szkoła jest najgorsza ( kiedyś jedynka była podobno)
Ale na lekcjach czasami ze śmiechu wytrzymać nie mogę


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Przemek - 03-12-2010 18:27:47

Najgorsza szkola jest na kaplicznej. Pozniej jest 3. Na kaplicznej to niezla patologia jest. Podobno na lekcjach skacza po lawkach.


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Mati - 03-12-2010 19:21:33

Rozpylenie gazu pieprzowego, przerwanie zajęć lekcyjnych, ewakuacja szkoły i wietrzenie budynkuBig Grin To był najlepszy numer w samochodówce i pewnie więcej takich akcji nie będzieBig Grin Szkoda tylko, że po tym incydencie wywalili sprawców ze szkoły i klasa mi się skurczyła o 2 osoby, a w czwartek jest rada pedagogiczna na temat wyrzucenia trzeciej...


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Przemek - 03-12-2010 20:37:09

http://allegro.pl/smierdzaca-bomba-dowcip-zemsta-zart-z-woow-i1351272153.html
To jest lepsze do szkoly Big Grin Wali zgnilymi jajami. I nikogo ze szkoly nie wywala Big Grin


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Arts66 - 03-12-2010 20:45:40

kiedyś na wycieczce na koniec rozwaliliśmy taką paczuszke pani weszła do pokoju bo sprawdzala czystość i zauważyla to . musieliśmy 5 minut siedzieć w tym smrodzie ;/ niezbyt fajna sprawa xd


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Paweł94 - 07-12-2010 20:17:47

dzisiaj u mnie cała klasa sikała ze śmiechu, ponieważ:

Gdy siedziałem sobie na J. Polskim, to jeden chciał schować mp4 to kieszeni, a facet myślał, że bawi się on telefonem. Powiedział mu, że ma mu go oddać, ale ten (uczeń) tłumaczył facetowi, że on tylko chował go do kieszeni. Przez ok 5 kolejnych minut zaczęli na siebie tak wyzywać, że nikt nic więcej nie robił, tylko słuchał. Gdy facet od polaka wygrał wojnę, i zabrał mu te mp4 , to odchodząc od ławki tego ucznia, usłyszał dziwny dźwięk, i myślał, że to powiedział ten uczeń. A okazało się, że gdy facet się odwrócił, to ta osoba której zabrał mp4 dostała wiadomość SMS a miała ustawiony dźwięk: "DAJ KAMIENIA", i wyszło na to, że gdy facet się odwrócił, to ten uczeń był tak wkuuu. że powiedział daj kamienia w celu zajebania faceta od polaka. W rzeczywistości wyglądało to tak realnie, że wszyscy srali ze śmiechu. Ja osobiście leżałem pod ławką trzymając sie za brzuch, a Adrian wylizywał ścianę ze śmiechu.


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Przemek - 20-01-2011 23:09:31

A mi sie przypomniala akcja z wigilii klasowej Tongue
Mielismy z naszym trenerem bo wychowawca byl chory czy cos tam. Kolega dostal dezodorant no i trener wzial zeby powachac i ktos krzyknal "pachy sobie pan popsika" on zimitowal popryskanie pach i dodal "W torbe tez sobie mozna psiknac".
Albo ostatnio kolega narzeka ze idziemy na pingponga a trener mowi zobacz na(tu podaje nazwisko innego kolegi)ten to by sie cieszyl jak bysmy poszli rzucac rabarbarem na czas.


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Leszek - 20-01-2011 23:35:01

u mnie na angielskim, przepraszam za wulgarność ale cytuję ucznia śpiewającego do nauczyciela :
If you wanna be my friend,
take my di** in your hand

i wszyscy w śmiech


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Mikołaj - 21-01-2011 01:54:06

a umnie nauczyciel od fizyki wpisal uwage do dziennika kumplowi taka "uczen przemysław k... uczy nauczyciela jak ma liczyc zadania..." wychowawca jak to zobaczyl to padl ze smiechu


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Adi - 21-01-2011 15:52:17

U mnie kiedyś kolega podszedł do tablicy i czegoś tam nie umiał, na to drugi zrobił PFFFF. I dostał uwagę : "zrobił na lekcji PFFF" , a jeszcze kiedyś czekamy na lekcję z nauczycielką, którą widzieliśmy tego samego dnia w sql. Czekamy, czekamy minęła połowa lekcji poszliśmy do pokoju nauczycielskiego i powiedziano nam: "wygląda na to, że pani od j. angielskiego uciekła z lekcji" .Smile


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Przemek - 21-01-2011 16:19:51

Albo u mnie kolega jak odchodzil od tablicy po skoczeniu zadania powiedzial do nauczycielki "2 złote sie nalezy", uwage oczywiscie dostal.