Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Silnik rowerowy - Co to za model i ile warte? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Silnik rowerowy - Co to za model i ile warte? (/showthread.php?tid=37859)



Silnik rowerowy - Co to za model i ile warte? - Quake96 - 17-11-2015 23:53:41

Siemanko Big Grin

W moje łapska wpadło takie cuś jak na zdjęciach. Jak widać cały komplet z manetką, zębatką tył, łańcuchem itd. itp. Bak ma jedną wgniotkę u góry, ale niczemu to nie przeszkadza. W silniku jak widać brakuje kabla i fajki, więc nie wiem czy pali no i jak to w ogóle się odpala :F Prawdopodobnie na chodzie z tego co wiem. Dwa pytania. Co to za marka i model i ile to w obecnej formie warte? Oczywiście przed sprzedażą bym wszystko elegancko wyczyścił i postarał się odpalić.




RE: Silnik rowerowy - Co to za model i ile warte? - Motorowerzystka - 18-11-2015 00:42:49

Chiński silnik rowerowy Tongue Podróbka rosyjskiego K.O. Jakbyś sprzedawał to jestem bardzo zainteresowana zakupem Smile


RE: Silnik rowerowy - Co to za model i ile warte? - Quake96 - 18-11-2015 00:45:39

A ruski też był pewnie podróbką czegoś Big Grin

Nie chce ktoś tego badziewa? Chętnie wymienię za trochę PLNów albo jakiegoś Rometa w dowolnym stanie :F


RE: Silnik rowerowy - Co to za model i ile warte? - Dawdzio - 18-11-2015 01:30:51

Też mógłbym być zainteresowany :F
Jakby co to wyślij PW z ceną.


RE: Silnik rowerowy - Co to za model i ile warte? - Motorowerzystka - 18-11-2015 01:42:45

Dawdzio, byłam pierwsza! xD A Ty już masz silnik do swojego roweru, po co Ci drugi krejzi


RE: Silnik rowerowy - Co to za model i ile warte? - xsaman - 18-11-2015 08:31:15

kłejk ile cenisz takiego chińczyka ?