Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
galeria Richarda, czyli różne różności :P - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Galeria użytkowników (/forumdisplay.php?fid=155)
+--- Wątek: galeria Richarda, czyli różne różności :P (/showthread.php?tid=37581)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: galeria Richarda, czyli różne różności :P - Jurasik201 - 20-03-2016 21:42:26

Szkoda :/ bo Polo piękne


RE: galeria Richarda, czyli różne różności :P - Richard - 20-03-2016 21:50:19

no piękne piękne, ale nie odpuszcze jeszcze popróbuje kiedyś Big Grin


RE: galeria Richarda, czyli różne różności :P - Richard - 12-05-2016 20:16:24

zdobycz z dziś Big Grin ruski składaczek, niestety w nieciekawym stanie ale to kwestia czasu :3 jaka jest jego historia u mnie? taka(nikogo to nie obchodzi ale ok Tongue): po szkole szybko przyjechałem do domu, zjadłem obiad, wyszedłem, wsiadłem na Gila i pojechałem na najdalej oddalony od garażu i miejsca zamieszkania skup złomu, przeszukałem gigantyczną kupę złomu wszelkiego rodzaju od kabiny z Poloneza przez zniszczone Wigry(niestety bo w gorszkowym kolorze i białą ułamaną osłoną łańcucha, ale i tak go chyba zabiore jutro), po waganta, z którego jutro biore bagażnik i lampke pchełke, ogólnie stwierdzam że dzień zaliczony jak najbardziej, co prawda rusek w lipnym stanie ale o tym już wspomniałem, jak go prowadziłem i Gila to mało osób sie za mną nie obejrzało, bo ruski składak bardzo się tłukł bo niestety jest bez opon i dętek ,i obręcze są przez to poobijane, z resztą i tak przednia wcześniej została pocięta bo ktoś wycinał fleksą z niej opone, z resztą Gil też robi swoje, rower zostanie wyremontowany jak narazie wstępnie, o co mi chodzi? nie będzie malowany, tylko wypolerowane chromy, koła w idelanym stanie i prawdopodobnie błotniki chromowane w bdb stanie
Big Grin
foteczki:







podczas powrotu spotkałem bardzo ładnego Malucha





RE: galeria Richarda, czyli różne różności :P - Richard - 07-07-2016 21:01:53

dawno nic nie było Tongue



RE: galeria Richarda, czyli różne różności :P - Richard - 22-01-2017 14:24:54

dawno nic nie było więc Tongue
Maluchy są wszędzie Big Grin

nawet fajny, tylko jedna rzecz mi sie w nim nie podoba: silnik 1.1(prawdopodobnie jest tam 1.1 Tongue)






przymiarki Tongue