Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Odpicowanie komarka - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Odpicowanie komarka (/showthread.php?tid=37077)



Odpicowanie komarka - Emikel - 14-09-2015 20:58:47

Witam mam takie pytanie, czy waszym zdaniem opłacało by się kupić komara (wariant 1 za papierem wariant 2 bez papiera do 200 zł) i odpicować go na jajuszko oczywiście sam piaskuję i maluję więc to mam darmo i sprzedać przyniósł by jakiś zysk opłaca się robić taką operację? Big Grin Napiszcie mi w obu wariantach czy się opłaca, a jeżeli się opłaca to do jakiej kwoty z papierem i bez Smile

Pozdrawiam Krokodyl Big Grin


RE: Odpicowanie komarka - Ziomek Edek - 14-09-2015 21:06:31

Oczywiście, że się opłaca. Kupisz komarka za ok.200-500zł, włożysz w niego ok.400zł i sprzedasz za ponad 1k. Big Grin A ile będziesz miał frajdy podczas ratowania klasyka Tongue


RE: Odpicowanie komarka - Odrestaurator - 14-09-2015 22:14:42

Albo sprzedawaj na części. Kupowałem ostatnio części do komara od pewnego gościa który komara kupił za 80zł a części które mi sprzedał były warte 60zł to to prawie na zero wyszedł, a tam jeszcze więcej części było.


Odp: Odpicowanie komarka - Latos - 14-09-2015 23:11:32

Odrestaurowywanie rometow dla zysku to raczej marna decyzja...


RE: Odpicowanie komarka - Kaskader na komarze - 14-09-2015 23:36:07

Nie polecam takich rzeczy, Sam miałem taki przypadek, jeśli Masz na celu wyremontowanie i wsadzenie dużej kwoty to lepiej odłóż do skarbonki te pieniądze. Lepiej już jakiegoś simsona odremontować, albo coś co jest chodliwe i sprzeda się z zyskiem. Komarek to komarek, za parę lat może by się zwróciło, ale nie teraz, ludzie nie chcą ryzykować i wykładać kasy na coś co może zaraz na skrzyżowaniu padnąć. Jak remontujesz, wkładasz swój czas, pieniądze, zostaw w rodzinie, Duma będzie, na miasto wyjedziesz i masz świadomość że każdy się obejrzy Big Grin


RE: Odpicowanie komarka - 175mateusz - 14-09-2015 23:41:55

szkoda rozbierać na części, czasami takie ładne sztuki rozbierają....Sad