Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Odpali i gasnie zaraz potem juz go nie mogę odpalić a jak odpale to chodzi - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Odpali i gasnie zaraz potem juz go nie mogę odpalić a jak odpale to chodzi (/showthread.php?tid=36816)



Odpali i gasnie zaraz potem juz go nie mogę odpalić a jak odpale to chodzi - stecuu - 26-08-2015 00:08:45

Witam mam problem z odpaleniem mojego ogara jak jest zimny to odpali za 1 kopem i zgasnie i musze go na popych z 200 metrow pchac, jak sie przejade i zgasze to za chwile odpali ale jak poczekam z 30 min to bedzie to samo jak by byl zimny i co robic? Gaznik przeczyszczony paliwo jest a i swiece mi zalewa jak kopię z 10 razy. I dalej nie wiem co mam zrobić? Pomocy!!


RE: Odpali i gasnie zaraz potem juz go nie mogę odpalić a jak odpale to chodzi - Marwerick - 26-08-2015 00:40:58

jak zalewa to jest iskra za słaba albo nie w tym momencie co trzeba ,lub też za dużo tego paliwa jest i go przydusza.


RE: Odpali i gasnie zaraz potem juz go nie mogę odpalić a jak odpale to chodzi - leniuchy - 26-08-2015 18:39:05

Sprawdź czy masz dobry poziom paliwa w komorze pływaka.Sprawdź też kondensator i przerwę na przerywaczu. Na jakim rowku masz zapinkę iglicy?


RE: Odpali i gasnie zaraz potem juz go nie mogę odpalić a jak odpale to chodzi - stecuu - 26-08-2015 19:59:55

Teraz jest dobrze jak zmieniłem przerwę na przerywaczu, ale pojawił się drugi problem bo jak jest gorący to tylko z popychu odpali a z kopa nie. Kopalem 30 razy i nawet się nie odedzwal.


RE: Odpali i gasnie zaraz potem juz go nie mogę odpalić a jak odpale to chodzi - bartosz1907 - 26-08-2015 20:35:39

jak jest gorący odpalaj na full gazie. to w jawkach/cezetkach standard...


RE: Odpali i gasnie zaraz potem juz go nie mogę odpalić a jak odpale to chodzi - stecuu - 26-08-2015 22:04:18

Probowalem i dalej to samo

Teraz poczekalem godzine niby juz zimny i dalej nie chce odpalić mi co robic kondensator dobry a iglice mam na 2 rowku od góry