Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Dokumenty na poprzedniego wlasciciela - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Pytania (/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Dokumenty na poprzedniego wlasciciela (/showthread.php?tid=36523)



Dokumenty na poprzedniego wlasciciela - HubiPL - 08-08-2015 01:41:59

Siema. Mam takie pytanie. Koles oferuje mi ogara z papierami. Te papiery nie sa na niego tylko na poprzedniego wlasciciela. On tylko robi przeglad, placi ubezpieczenie i jedzi. I ja bym chcial zrobic tak samo. Czy to jest legalne i czy tak mozna zrobic?


RE: Dokumenty na poprzedniego wlasciciela - ciesu - 08-08-2015 03:07:09

Witaj, z tego co wiem to nie można tak robić, tzn można i nie można, jak to rozumieć w momencie kolizji poleca zniżki temu co jest na niego OC, ale przypuszczam ze właściciel który widnieje na dokumentach ma umowę z tym nowym właścicielem, jeśli nie to jest głupi ponieważ wszystko się dzieje na jego dokumentach a on jest w sytuacji w której to użycza pojazd np ty kupujesz ten pojazd bez umowy jeździsz na jego dokumentach łapie cie policja masz 16 lat ne masz karty w tym momencie to ty masz problemy i człowiek który widnieje na dokumentach a to tylko przykład zwykłej kontroli a co by bylo gdyby się coś stało aj, najlepiej zrób umowę kupna sprzedaży z nim i będzie ok tylko powiedz by ten właściciel od którego kupujesz sporządził umowę z właścicielem który widnieje na dokumentach to tyle ja tak to widzę pzdr.