Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Problem z NFS MW - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Problem z NFS MW (/showthread.php?tid=362)



Problem z NFS MW - bujak96 - 14-02-2011 19:32:47

Tak jak w temacie.
Mam problem z uruchomieniem gry NFS Most Wanted(gra jest oryginalna kupiona w Vobisie) , a dokładniej jak już ją zainstalowałem itd. Próbuje ją włączyc (oczywiście płyta jest w napędzie) i wyskakuje komunikat
"Proszę włożyc właściwy dysk DVD-ROM, wybrac OK i ponownie uruchomic aplikację".
Dodam jeszcze że komputer przechodził reinstalacje jakieś 2 miesiące temu i jakiś pseudo informatyk usunął wszystkie sterowniki.Podczas instalowania gry instalował jakiegoś Direckta ale to chyba nic nie dało.
Ostatnio mi ktoś poradził żeby cracka sciągnąc, sciągnąłem dwa i dalej lipa.
Teraz jak próbuję grę uruchomic to wyskakuje takie coś "c/programfiles/eagames/needforspeedmostwanted/speed.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32."
Pomóżcie!


RE: Problem z NFS MW - Tomasso94 - 14-02-2011 20:33:06

Cracka musisz ściagnąć odpowiedniego do wersji gry, RLD polecam, pozatym, nie lepiej zainstalować grę na nowo?


RE: Problem z NFS MW - Mikołaj - 14-02-2011 21:10:14

ja bym przeinstalowal ta gre a jak to by nie pomoglo to bym zaniosl ja do sklepu i powiedzial ze jest uszkodzona i chce nowa


RE: Problem z NFS MW - Simson I Romet Meister - 14-02-2011 21:36:35

ja też bym zainstalował jescze raz Nfs'a


RE: Problem z NFS MW - bujak96 - 14-02-2011 22:05:44

Myślicie że nie instalowałem na nowo?
Grę kupiłem jak się ukazała na rynku a paragon zgubiłem.
Zanim oddałem kompa do reinstalacji to było wszystko ok, gdy go odzyskałem to już była lipa i to z każdą grą mi się tak dzieje.Instalowanie idzie bez problemów, potem gdy chcę ją uruchomic to wyskakuje jakiś błąd.


RE: Problem z NFS MW - Leszek - 14-02-2011 22:10:25

A masz zainstalowane wszystkie sterowniki kart graficznej, płyty głównej itp ?


RE: Problem z NFS MW - Tomasso94 - 14-02-2011 22:11:06

Nie wiem gdzie Ty kompa oddajesz Big Grin Usuń grę, usuń wszystkie pliki gry i wpisy z rejestru (jak to zrobić zapraszam http://www.google.pl :F ) i zainstaluj wtedy na nowo Smile