Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Cieknący gaźnik od strony puszki ssania szmerów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Cieknący gaźnik od strony puszki ssania szmerów (/showthread.php?tid=34770)



Cieknący gaźnik od strony puszki ssania szmerów - albinos176 - 10-05-2015 12:31:51

Witam.Mam problem z gaźnikiem gm12f mianowicie to on cieknie od strony tej okrągłej strony gdzie montuje się puszkę ssania szmerów.Nie wiem co zawiniło zazwyczaj gaźnik cieknie z pod pompki bo pływak się zaciął.A tutaj nie wiem co mogło się stać.Z góry dziękuję za odpowiedź.


RE: Cieknący gaźnik od strony puszki ssania szmerów - BartuS - 10-05-2015 13:08:00

Miałem tak samo Tongue Podegnij tą blaszkę w komorze pływaka do góry i powinno być dobrze Big Grin


RE: Cieknący gaźnik od strony puszki ssania szmerów - albinos176 - 10-05-2015 13:09:37

Dużo trzeba ją podgiąć?Ona chyba jest wygięta do dołu?


RE: Cieknący gaźnik od strony puszki ssania szmerów - szczupak54 - 10-05-2015 14:13:29

Na początek podegnij troszkę i zobacz , jezeli nie ustąpi odegnij jeszcze troszkę i tak dalej Smile Na którym rowku iglica ? powinna być na 2 Smile


RE: Cieknący gaźnik od strony puszki ssania szmerów - albinos176 - 10-05-2015 14:30:27

Ok.Dobra wiem już o co chodzi.Nie mam pojęcia na którym rowku jest iglica bo znalazłem na strychu gaźnik i po przeczyszczeniu założyłem.