Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Nieanonimowe anonimowe wyznania. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Nieanonimowe anonimowe wyznania. (/showthread.php?tid=34164)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - DominiX - 01-07-2015 15:12:56

(01-07-2015 14:02:17)KeiSangi napisał(a):  Skąd ty mientki masz te moje zdjęcia?

XXX


Odp: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - KeiSangi - 01-07-2015 15:18:47

http://www.dlaczegopiszesztakienieprawdziweglupotyiwogole.com


RE: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - DominiX - 01-07-2015 15:20:54

http://www.niewiemdlaczego.pl


Odp: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - KeiSangi - 01-07-2015 15:22:43

http://www.chybaniemysliszzewejdetaamiznajdeswojezdjecia.ru
Www://zarazprzyjdzietutakimientki.com
Www://inapiszenam.pl
Www://przestenciepisacadresynieistniejacychstrondebile.hu


RE: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - DominiX - 01-07-2015 15:28:04

http://www.chybadostaniemypunkty.pl


Odp: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - KeiSangi - 01-07-2015 15:28:41

Www://alezacojaktotrudnesprawysa.de


RE: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - Emikel - 01-07-2015 15:32:19

Weź tu nie podawaj takich linków bo ignaś wejdzie się naogląda i nie zaśnie w nocy. Wink

Ja kiedyś przejechałem suzi przez krzyżówkę i przypomniało mi się że miałem pojechać w drugą stronę to się zawracam prawie przejechałem przez ciągłą. Patrzę O.o gliny stoją z lizakiem to po hamulcach a oni się patrzą jak na debila ja podjechałem dalej na przerywaną i się zawróciłem normalnie. Big Grin

Pędzę sobie suzi po wale myślę sobie że tu kiedyś szlaban był taki metalowy przejechałem 2 metry dalej i patrzę wystaje, po hamulcach położyłem motura sam się poturlałem w bok jeb słyszę pizgło że ho ho podchodzę podstawa szlabanu wyrwana z ziemi sam szlaban leży na suzi kierownica wygięta owiewka porysowana kilka gwintów zerwanych przy kierownicy i tyle Big Grin postawiłem suzi kopnąłem od strzała odpaliłam trochę doprowadziłem ją do stanu użytkowego siłą i pojechałem do kuzyna bo mieszkał nie daleko w domu jeszcze kilka poprawek i latam sobie do dziś ale kierownicę trzeba wymienić krzywa jak moje koła w komarze Big Grin


RE: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - DominiX - 01-07-2015 15:34:58

(01-07-2015 15:32:19)ProXiou napisał(a):  Weź tu nie podawaj takich linków bo ignaś wejdzie się naogląda i nie zaśnie w nocy. Wink

Ja kiedyś przejechałem suzi przez krzyżówkę i przypomniało mi się że miałem pojechać w drugą stronę to się zawracam prawie przejechałem przez ciągłą. Patrzę O.o gliny stoją z lizakiem to po hamulcach a oni się patrzą jak na debila ja podjechałem dalej na przerywaną i się zawróciłem normalnie. Big Grin

Pędzę sobie suzi po wale myślę sobie że tu kiedyś szlaban był taki metalowy przejechałem 2 metry dalej i patrzę wystaje, po hamulcach położyłem motura sam się poturlałem w bok jeb słyszę pizgło że ho ho podchodzę podstawa szlabanu wyrwana z ziemi sam szlaban leży na suzi kierownica wygięta owiewka porysowana kilka gwintów zerwanych przy kierownicy i tyle Big Grin postawiłem suzi kopnąłem od strzała odpaliłam trochę doprowadziłem ją do stanu użytkowego siłą i pojechałem do kuzyna bo mieszkał nie daleko w domu jeszcze kilka poprawek i latam sobie do dziś ale kierownicę trzeba wymienić krzywa jak moje koła w komarze Big Grin

Masz prawko czy bez po mieście jeździsz? Big Grin


RE: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - Semmao - 01-07-2015 15:40:05

Kuwa wchodze na te strony co podajecie, a tam same zdjęcie Ignacego..... :/


RE: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - Emikel - 01-07-2015 15:43:48

(01-07-2015 15:34:58)DominiX napisał(a):  
(01-07-2015 15:32:19)ProXiou napisał(a):  Weź tu nie podawaj takich linków bo ignaś wejdzie się naogląda i nie zaśnie w nocy. Wink

Ja kiedyś przejechałem suzi przez krzyżówkę i przypomniało mi się że miałem pojechać w drugą stronę to się zawracam prawie przejechałem przez ciągłą. Patrzę O.o gliny stoją z lizakiem to po hamulcach a oni się patrzą jak na debila ja podjechałem dalej na przerywaną i się zawróciłem normalnie. Big Grin

Pędzę sobie suzi po wale myślę sobie że tu kiedyś szlaban był taki metalowy przejechałem 2 metry dalej i patrzę wystaje, po hamulcach położyłem motura sam się poturlałem w bok jeb słyszę pizgło że ho ho podchodzę podstawa szlabanu wyrwana z ziemi sam szlaban leży na suzi kierownica wygięta owiewka porysowana kilka gwintów zerwanych przy kierownicy i tyle Big Grin postawiłem suzi kopnąłem od strzała odpaliłam trochę doprowadziłem ją do stanu użytkowego siłą i pojechałem do kuzyna bo mieszkał nie daleko w domu jeszcze kilka poprawek i latam sobie do dziś ale kierownicę trzeba wymienić krzywa jak moje koła w komarze Big Grin

Masz prawko czy bez po mieście jeździsz? Big Grin

Ja i prawko? Big Grin Jasne że bez Wink


Odp: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - KeiSangi - 01-07-2015 15:48:15

Co to za suzuki?


RE: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - Emikel - 01-07-2015 15:52:32

Suzuki rmx 50 Wink


RE: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - DominiX - 03-07-2015 10:39:11

Kiedyś będąc w markecie z kumplami podrzuciłem gazowany napój, nie złapałem go, upadł na podłogę pękając i zaczeło z niego tryskać na wszystkie strony oblewając przy tym nogi jakiejś babci Big Grin


Odp: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - KeiSangi - 03-07-2015 11:13:04

O ty chuliganie.
Ja bardzo lubię wygazowane napoje gazowane (genius).
Nie muszę tłumaczyć ile szkód narobiłem w domu.


RE: Nieanonimowe anonimowe wyznania. - Duduś - 08-07-2015 19:09:57

Ja kiedyś urwałem wajchę od tura, jak się uczyłem belki ładować. Big Grin