Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. (/showthread.php?tid=33965)

Strony: 1 2 3


Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - silnik - 06-04-2015 00:00:09

Mowa tu o CashPirate, jest to aplikacja na Adroida umożliwiająca łatwe i szybkie zarabianie.

A więc czego potrzebujemy?
- Smartfon/tablem z systemem Android
- Dostęp do internetu
- Konto na PayPal (obowiązkowo)
- Poświęcenie czasu (około 20 min dziennie)

Polega to na tym że dostajemy punkty(coins) za pobieranie aplikacji które nam zlecają. W zależności od zlecenia wymagają od nas oglądania reklam, trzymania aplikacji 3dni na smartfonie/tablecie bądź też po prostu uruchomienia danej aplikacji.
Do pierwszej wypłaty nie musimy długo czekać: około 3-4 dni i mamy 2,5$.
Wypłata jest od 2,5$ czyli 2500 punktów(coins) Za pobieranie aplikacji dostajemy około 60-80 coins.

Od czego zacząć:

- pobieramy CashPirate
- Rejestrujemy się i wpisujemy kod TXBSWJ dzięki któremu dostaniemy bonus 500 coins na początek.
- Wykonujemy na początek zlecenia z strony głównej gdyż są najbardziej kredytowane
- Po zainstalowaniu jakiejkolwiek apki zalecam czyszczenie danych aplikacji i plików cookie


System Poleconych :
Twój Polecony : 10 % Jego Zarobków ( coins )
Polecony Poleconego : 5 % Zarobków ( coins)


W razie wątpliwość proszę pisać. Big Grin


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - mjurzak - 06-04-2015 00:31:35

ile już na tym zarobiłeś i w jakim czasie? Big Grin


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - kokosek - 06-04-2015 00:40:13

(06-04-2015 00:31:35)mjurzak napisał(a):  ile już na tym zarobiłeś i w jakim czasie? Big Grin
I czy to jest legalne ^^


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - Semmao - 06-04-2015 01:12:02

(06-04-2015 00:40:13)kokosek napisał(a):  
(06-04-2015 00:31:35)mjurzak napisał(a):  ile już na tym zarobiłeś i w jakim czasie? Big Grin
I czy to jest legalne ^^

Oglądanie reklam i instalowanie aplikacji jest legalne. A to, że komuś chce się za to płacić też.

Wszak nie poleciałbym na to hehehe


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - Taśma - 06-04-2015 01:17:17

kumpel się w to trochę bawi. jakiejś wielkiej kasy z tego nie ma bo koło 10$ tygodniowo, ale zawsze coś


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - silnik - 06-04-2015 11:35:29

Tak, wszystko jest legalne
Tak jak pisze Taśma około 10$ w tydzień.
Jak za ściąganie aplikacji to te 10$ to nie jest aż tak mało.
Dodam jeszcze że im więcej będziecie mieli poleconych tym szybciej będziecie zarabiać, dostajecie w tedy 10% jego zarobków a on nic na tym nie traci.


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - silnik - 07-04-2015 12:00:27

Przekonał ktoś się do tej apki? Jeżeli tak to pochwalcie się ile już zarobiliście.


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - kuzma - 07-04-2015 13:51:56

Miałem znajomego coś podobnego z reklamami robił tłumaczył mi ale nie zrozumiałem ... ale i tak zrezygnował bo się nie opłacało siedzieć przy kompie ..... wiecej zarobisz na złomie i czyściej bedzie w okolicy .....


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - silnik - 07-04-2015 21:54:40

(07-04-2015 13:51:56)kuzma napisał(a):  Miałem znajomego coś podobnego z reklamami robił tłumaczył mi ale nie zrozumiałem ... ale i tak zrezygnował bo się nie opłacało siedzieć przy kompie ..... wiecej zarobisz na złomie i czyściej bedzie w okolicy .....

Po pierwsze to apka na telefon, po drugie po 4 dniach miałem już 10zł a po trzecie to trudno jest tylko początku to rozkręcić a potem jak będziesz miał dużo poleconych to hajs sam leci.


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - wojtekr35 - 07-04-2015 22:06:20

Może da się na tym coś zarobić, ale według mnie szkoda na to czasu, za mały zysk Wink Czasem po kilka godzin dziennie mam telefon w ręku, ale nie chciałoby mi się pobierać jakiś aplikacji dla takich drobnych Wink

PS. Tak z ciekawości, masz jakiś dowód na ich wypłacalność?


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - silnik - 07-04-2015 22:24:47

Dla drobnych? Powiedzmy że masz 10 poleconych i dostajesz 10% ich zysku. Każdy nabija do pierwszej wypłatyi 2500 coins, ty dostajesz od każdego po 10% i już masz na swoim koncie 2500 coins(2,5$) czyli 10zł nic nie robiąc. No wiadomo że Chłop mający rodzinę się tym nie zainteresuje bo za mały zarobek ale młody chłopak który ma marny kieszonkowy owszem będzie tym zainteresowany.


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - wojtekr35 - 07-04-2015 22:29:59

Sam się kiedyś bawiłem w jakieś klikanie w reklamy itp itd, ale stracony na to czas, nie jest wart tych pieniędzy. Robiąc to mając kilkudziesięciu poleconych ma sens, bo wtedy jest to faktycznie kasa za nic. Ale i tak wolę czas który bym na to stracił, wykorzystać na zarabianie prawdziwych pieniędzy, no bo za takie powiedzmy 10zł nic się i tak nie kupi.


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - silnik - 07-04-2015 22:35:51

Tak jak pisałem wyżej, chłopak 10-15 letni nie pójdzie do pracy w której będzie zarabiał kokosy dlatego zainteresuje go ta aplikacja i przy okazji dorobi sobie na jakąś rzecz którą chce sobie kupić.


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - raterro - 07-04-2015 22:43:02

(07-04-2015 22:35:51)silnik napisał(a):  Tak jak pisałem wyżej, chłopak 10-15 letni nie pójdzie do pracy w której będzie zarabiał kokosy dlatego zainteresuje go ta aplikacja i przy okazji dorobi sobie na jakąś rzecz którą chce sobie kupić.

Dokładnie, jak dostanę za 3 miechy pierwszego smartfona, to chyba aplikacja ta jako pierwsza wejdzie na mój telefon


RE: Aplikacja na Androida umożliwiająca szybkie i łatwe zarabianie. - kuzma - 08-04-2015 12:44:34

Jak wypłacą ci pierwsze pieniądze bez problemów,specjalnego konta itp. to u mnie masz 10 za nic ...aaa jeszcze wirusy i trojany pozwalające mieć wgląd do twojego telefonu ... nie rób sobie zdjęć pod prysznicem bo w sieci się mogą pojawić . W jakim odcinku gallileo pokazywali co zwykła appka w smartfonie może zrobić .......