Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ban - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Ban (/showthread.php?tid=32446)



Ban - betarr50 - 07-02-2015 10:11:18

Cześć wszystkim!
Właśnie wróciłem po banie i chciałbym wam powiedzieć że od czasu banu nie razu nie popsuł mi się mój 50 T-1 i w tym czasie zrobiłem o koło 100 km. Jestem bardzo z tego zadowolony myślę, że jak teraz zostałem odblokowany to też nie będzie się psuł. Mam nadzieje, że za mną tęskniliście i że był to pierwszy i ostatni ban Big Grin Wink


RE: Ban - Vladimir - 07-02-2015 10:38:41

Jesteśmy z Ciebie i z Twojego T-1 bardzo dumni, mama na pewno też jest dumna. Należy się proporczyk KS-Tęcza w nagrodę.


RE: Ban - betarr50 - 07-02-2015 13:12:59

no toż proste hehe Wink


RE: Ban - jurek_j - 07-02-2015 13:13:33

Twój pierwszy i ostatni ban? Może na tym koncie...

Napisałeś wypracowanie?


RE: Ban - nie_mientki - 07-02-2015 13:58:47

Z okazji nudy w robocie raczę Ci odpisać, choć nie wydajesz się warty poświęcenia ani chwili uwagi.

Zapewne znów wylecisz stąd obrażając kogoś(na 90% będę to ja), strzelając focha bo ktoś raczy powiedzieć Ci prawdę.Mogę zacząć ja. Jesteś po prostu rozwydrzonym dzieciakiem który nie przyjmuje do wiadomości że nie dorósł do życia w stadzie. Znów będzie jakieś żałosne widowisko, potem znów powrócisz zakładając nowe konto(może nawet imitując mnie, tak już przecież bywało-zgadza się?).

Powracasz jak karaluch, ale on się trochę ogarnął. Ty póki co nie rokujesz, jesteś sztandarowym przykładem degrengolady systemu edukacji i wychowania. Mam nadzieję że tylko po kablu zachowujesz się jak idiota, że w rzeczywistości jesteś normalny.


RE: Ban - betarr50 - 07-02-2015 21:59:46

(07-02-2015 13:58:47)nie_mientki napisał(a):  Z okazji nudy w robocie raczę Ci odpisać, choć nie wydajesz się warty poświęcenia ani chwili uwagi.

Zapewne znów wylecisz stąd obrażając kogoś(na 90% będę to ja), strzelając focha bo ktoś raczy powiedzieć Ci prawdę.Mogę zacząć ja. Jesteś po prostu rozwydrzonym dzieciakiem który nie przyjmuje do wiadomości że nie dorósł do życia w stadzie. Znów będzie jakieś żałosne widowisko, potem znów powrócisz zakładając nowe konto(może nawet imitując mnie, tak już przecież bywało-zgadza się?).

Powracasz jak karaluch, ale on się trochę ogarnął. Ty póki co nie rokujesz, jesteś sztandarowym przykładem degrengolady systemu edukacji i wychowania. Mam nadzieję że tylko po kablu zachowujesz się jak idiota, że w rzeczywistości jesteś normalny.

Chciałbym sprostować to trochę bo jak tym razem dostałem bana to nie założyłem nowego konta więc nie zachowałem się jak rozwydrzony dzieciak. Nie lubię jak zostaje obrażany i wyśmiewany bo mnie to irytuje, zakładam że nikt nie lubi jak jest obrażany i wyśmiewany.


RE: Ban - nie_mientki - 07-02-2015 22:16:04

Oczywiście że nikt.

W którym miejscu Cię obraziłem?


RE: Ban - betarr50 - 08-02-2015 22:42:18

Nie miałem na myśli ciebie, ale są inni użytkownicy co obrażają.


RE: Ban - szczupak54 - 08-02-2015 23:02:48

(08-02-2015 22:42:18)betarr50 napisał(a):  Nie miałem na myśli ciebie, ale są inni użytkownicy co obrażają.

Po prostu zachowaj spokój i opanowanie .