Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Kadet po lakierowaniu oraz cylinder do WSKi - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: Romet Kadet po lakierowaniu oraz cylinder do WSKi (/showthread.php?tid=32423)



Romet Kadet po lakierowaniu oraz cylinder do WSKi - Ćmaga - 06-02-2015 15:34:54

Sprzedam Kadeta, kiedyś go rozebrałem, wyczyściłem i polakierowałem renolakiem na niebiesko, zacząłem składać ale zabrakło mi chęci i tak zostawiłem, trochę rzeczy brakuje, trochę trzeba pokupować nowych, bo są zniszczone, Kadet jest zarejestrowany, niestety nie ma OC już od paru lat, przeglądu też nie ma, ale mam umowę k-s z poprzednim właścicielem. W oryginale był czerwony, rocznik chyba 78 jak pamiętam, później jeszcze sprawdzę, muszę poszukać dowodu. Oprócz Kadeta pozbędę się cylindra do WSKi 125, kilka lat temu miałem taką fajerkę, którą zacząłem remontować, niestety okazało się w trakcie, że była kradziona i oddałem ją właścicielowi. Cylinder był już wtedy po szlifie, piaskowaniu, lakierowaniu, miałem już do niego dopasowany nadwymiarowy tłok prod. FSO, oraz pierścienie również ze starych zapasów i policji powiedziałem, że ni huhu nie oddam tego cylindra i tak został u mnie. Zabezpieczyłem tuleję smarem i trzymałem na zapas do innch Wiesiek, w razie jakby w którejś się silnik wyeksploatował, ale motorami już nie jeżdżę a potrzebuję pilnie kasy. Za Rometa zaśpiewam 230zł, a za cylinder wrzasnę 250zł do negocjacji.






I cylinder:






Na fotkach wszystkiego nie ma, do Kadeta mam prawie wszystko, chromy są w kiepskim stanie, do cylindra pierścionki są na 100%, mam nawet fakturę na tłok i pierścienie i druczek potwierdzający wykonanie szlifuSmile (bardzo lubię takie rzeczy trzymać gdzieś w pudełkach z częściami albo w szyfleadzie w papierach), gratis dorzucę głowicę. Chętnym mogę porobić więcej zdjęć Kadeta. Kontakt telefoniczny, 665252907.