Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ku przestrodze - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Ku przestrodze (/showthread.php?tid=32411)

Strony: 1 2


Ku przestrodze - romek - 05-02-2015 21:19:51

[attachment=8010][attachment=8009]

Wstawiam zdjęcia ku przestrodze, aby pokazać jak niebezpieczna jest nawet przepisowa jazda jednośladem. Tym sraczem jechał mój kumpel. Jechał po śliskiej drodze po czym wpadł w poślizg i zaliczył glebę. On spadł z pojazdu, natomiast jego pojazd dostał się pod ciężarówkę jadącą za nim. Co najważniejsze, mój kolega wyszedł z tego wszystkiego cało.

Przy okazji apel mojego kumpla. Jakby ktoś z warmińsko mazurskiego miał na sprzedaż lub wiedział kto ma taki najpopularniejszy chiński skuter.

Może być nie na chodzie, może być bez silnika, od biedy nawet bez kwitu.


RE: Ku przestrodze - nie_mientki - 05-02-2015 21:22:23

Przypomniał mi się kawał.



Jak kierowcy TIRów nazywają skuterowców?

Chrupaki.


RE: Ku przestrodze - Barto5050 - 05-02-2015 21:30:08

Szczęście, że chłopak nie wylądował pod ciężarówką .


RE: Ku przestrodze - Tomasz-pr110 - 05-02-2015 22:02:22

Mój kolega wylądował kiedyś Motorynką pod TIR-em. Przeżył i wrócił do zdrowia, ale był dość solidnie potrzaskany. Tu widać kolega miał farta. Dlatego właśnie na zimę motorowerki chowany do garażu. Tak jest bezpieczniej.


RE: Ku przestrodze - Pinio - 05-02-2015 22:22:28

Mój kolega 2 lata temu wbił się motorynką w cinqecento. Do dziś nie ćwiczy na WF...


RE: Ku przestrodze - Pompuś - 05-02-2015 22:28:55

Łu, dużo szczęścia miał. ja jadąc po śniegu i gdy widzę że jedzie za mną auto zjeżdżam z drogi, bo nigdy nie wiadomo, kiedy tylne koło straci przyczepność i wpadniemy pod jakieś cinquecento.


RE: Ku przestrodze - Latos - 05-02-2015 22:37:05

Ja dziś prawie wbiłem się w matiza, przez zagapienie. Na szczęście jakimś sposobem zdążyłem zjechać obok niego. Na sucho by było ok, natomiast było mokro i leżał śnieg, nie było jak wyhamować


RE: Ku przestrodze - Hubinho - 05-02-2015 23:00:32

A ja codziennie bocznym dróżkami, po lodzie, rowerem... Nic tak nie budzi, jak troszkę adrenalinki z rana.


RE: Ku przestrodze - Wojtek3362 - 05-02-2015 23:23:46

Kolega bardzo "mądry", jechać ruchliwą trasą w taką pogodę rowerem niebezpiecznie, a co dopiero motorem... Ale dobrze że zamiast tego kibla on tam nie wpadł.


RE: Ku przestrodze - simi81 - 05-02-2015 23:32:50

Ja w zeszłym roku zjeżdżając z wiaduktu na oblodzonej jezdni, walnąłem Crossem bokiem w tył PKSu. Cross i ja cały, ale PKS'owi zdeformowałem klapę silnika.
Sam jeżdżę zimą czasem dla frajdy i czasem jak malec nie działa, ale i tak dla mnie to głupota.


RE: Ku przestrodze - romek - 06-02-2015 00:50:52

(05-02-2015 23:23:46)Wojtek3362 napisał(a):  Kolega bardzo "mądry", jechać ruchliwą trasą w taką pogodę rowerem niebezpiecznie, a co dopiero motorem... Ale dobrze że zamiast tego kibla on tam nie wpadł.

To była droga wojewódzka..


RE: Ku przestrodze - Rafalnapony - 06-02-2015 01:08:05

Kibel has been destroyed.Bo to chińska energi przyciągłą skuter a odepchła kolege taka dobra chińska energia taka jin jang.Normalnie tak chińsko że asz mi pompke zreperowało.


RE: Ku przestrodze - doorsmode - 06-02-2015 13:39:02

Jakiś niecały miesiąc temu musiałem pilnie jechać do sklepu (chyba po taśne czy tam coś...) a że najbliższy supermarket mam jakieś 3 kilosy od domu to stwierdziłem że na busa się nie opłaca czekać, pieszo mi się iść nie chce bo śniegu nawaliło to pojadę skutrem! I to chyba był najgłupszy pomysł w moim życiu xd Ledwo wyjechałem z domu, patrze, asfalt czarny no to tuba, na skrzyżowaniu w lewo, droga oblodzona, położyło mnie, ja przejechałem 5 metrów a skuter praewrócony wbił się cały pod jakiś samochód... ^^ no i teraz stoi i czeka na części :/


RE: Ku przestrodze - Semmao - 06-02-2015 14:25:08

Znając życie to i tak dostał mandat (o ile miał 17 lat) za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i wina zdarzenia jego. Tongue jak dla mnie ciężarówkę naprawią z jego OC. Smile


RE: Ku przestrodze - Damian4570 - 06-02-2015 14:56:49

Wniosek prosty, w trudnych warunkach pogodowych, lepiej sobie odpuścić jazdę na siłę i przesiąść się z motoroweru/skutera na autobus Wink Ewentualnie jeździć swoim autem best Nie miałem podobnej sytuacji na skuterze, jeszcze 2 lata temu, zimą szalałem na Apie, do czasu pierwszego niechcianego driftu, na parkingu ^^ Drift, bez szlifu i od tamtej pory, nie jeździłem już na Apie zimą, tak samo teraz. Suzuki zimuje, a ja wożę się autkiem Tongue