Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? (/showthread.php?tid=32262)

Strony: 1 2


Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - Dawdzio - 30-01-2015 13:43:16

W Payback jest znów kasowanie punktów i szkoda, żeby się zmarnowały, a wszystkich w sumie mam tyle, że stać mnie tylko na pakiet 600 SMSów w Orange, a nikt ze znajomych w Orange telefonu nie ma.

Tylko szczerze odpowiadajcie Smile


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - Semmao - 30-01-2015 13:47:41

Nie mam i nigdy nie będę miał! Big Grin najgorsza sieć w PL zaraz po T-Mobile! Big Grin Hydeparkowy offtop Tongue


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - gabriel0 - 30-01-2015 14:16:02

Miałem a teraz mam abonament i wszystko za darmo prócz internetów (i chyba wideorozmów)
Orange to zdziercy, chyba się do plusa przeniosę.


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - simi81 - 30-01-2015 14:57:40

(30-01-2015 13:47:41)Semmao napisał(a):  Nie mam i nigdy nie będę miał! Big Grin najgorsza sieć w PL zaraz po T-Mobile! Big Grin Hydeparkowy offtop Tongue

Ja mam T-mobile :F opłaty mam czasami takie jak bym do afryki dzwonił...


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - Dawdzio - 30-01-2015 15:17:29

Ja właśnie też w Erze (T-mobile to niemieckie jest :F). Już od siedmiu lat, ciągle na kartę. W ogóle cała najbliższa rodzina tam jest. Dodatkowo Babcia ma drugi telefon Play i my mamy domową komórkę* też w Play. W Orange nikt nie ma.

*-Już wyjaśniam. Tacie zależało na telefonie to wziął Play i leży w domu od paru lat. Mieliśmy rezygnować, ale weszła oferta, że wystarczy dać 10zł/rok i telefon działa i zostawiliśmy go. Zawsze, w razie "W" można zadzwonić lub dodzwonić się do domu (pomijam fakt, że nikt nie pamięta o ładowaniu i telefon praktycznie przez większość czasu leży padnięty :F).


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - pawel_2540 - 30-01-2015 15:19:07

Ja mam orange. Płacę 25zł/mies i mam 600 smsów do wszystkich, 600 minut do wszystkich i 2gb neta. Dla mnie to najlepsza sieć w polsce Big Grin


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - Semmao - 30-01-2015 15:38:16

Najwięksi zdziercy, zasięg i obsługa do dupy. ERA była rewelacyjną polską siecią, ja nigdy bym z ERY nie zrezygnował, ale odkąd przejęło ją T-Mobile poleciała na łeb na szyję! Kosmiczne opłaty, zanikająca sieć, problemy z połączeniami (głuche telefony, nieznane numery chociaż zapisane w pamięci), a obsługa to chamskie tapiry...

Teraz mam Virgin na kartę i uważam, że nie ma lepszej oferty. Najtańsze połącznia, sms, w cholerę gratisów i to na stałe! Nic tymczasowo i nic nie zmieniają! Do każdego doładowania 50% gratis i idzie to do normalnej puli, a nie tak jak w oszukańczym T-mobajlu do puli dodatkowej i żeby skorzystać z dodatkowych środków (które przepadają po miesiącu) musisz najpierw wygadać do zera główną kasę Tongue Oszuści i tyle!


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - xsaman - 30-01-2015 15:59:43

Tak jak zielony mówi era była najlepszym operatorem dopóki te różowe gunwo nie weszło na rynek teraz mam play też do dupy ale da się żyć..


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - kubu355 - 30-01-2015 16:18:45

Ja mam Orange mix, kupiłem raz pakiet internetu 2gb i pieniadze ściągnęło z konta, w nastepnym miesiącu nie kupowałem tego pakietu, ale w ramach kontynuacji usługi doliczono go do usługi, przez co musiałem dopłacać 35 zl.
Mam już dość tej sieci ale jak na razie nie mogę wypowiedzieć umowy :/


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - Motorowerzystka - 30-01-2015 17:46:47

A ja mam Orange i jak dla mnie to najlepsza sieć Big Grin Konto ważne przez rok, nawet jak mam złotówkę na koncie lol2 Jak rok minie to wysyłam smsa i znów konto ważne rok Smile Prezenty na święta typu minuty do wszystkich sieci, na zasięg nie narzekam, możliwość dzwonienia na koszt drugiego numeru w orange jak nie ma się nic na koncie, kredyt 2 zł, sms sos, pakiety sms. A dla mnie plus jest do... Jest zły, ciągle trzeba doładowywać konto, a jak się spóźnisz to kasa przepadaDodgy


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - Brzoz3k - 30-01-2015 18:01:13

Od wielu lat abonament w Orange, wcześniej karta jak była jeszcze Idea. Płacę ok 100 zł, nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy. Pakiet 10 GB.


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - romet200 - 30-01-2015 18:07:09

Też mam w orange abonament i nie narzekam 5 gb neta, nielimitowane rozmowy smsy a płacę 90zł


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - Brzoz3k - 30-01-2015 18:13:26

Hmmm... W moim abonamencie są jeszcze nielimitowane rozmowy do krajów UE, właściwie to była kluczowa sprawa przy podpisaniu ostatniej umowy. Mam jeszcze iphona na kartę, też w Orange i służbowy w play. Przy wyższych ofertach wszystko jest w miarę podobne u operatorów. Ja zawsze w Orange negocjuje i są bardzo elastyczni. W playu dużo się nie da wynegocjować, się ofertę biznesową mieli najlepszą dla mojej firmy, o ile się nie mylę to było w sierpniu.


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - Bartosz. - 30-01-2015 20:42:49

11lat mam w orange i raczej nigdy nie zmienie sieci.


RE: Czy masz telefon w Orange na kartę i piszesz dużo SMS? - bubel500 - 30-01-2015 20:53:49

(30-01-2015 17:46:47)Motorowerzystka napisał(a):  A ja mam Orange i jak dla mnie to najlepsza sieć Big Grin Konto ważne przez rok, nawet jak mam złotówkę na koncie lol2 Jak rok minie to wysyłam smsa i znów konto ważne rok Smile Prezenty na święta typu minuty do wszystkich sieci, na zasięg nie narzekam, możliwość dzwonienia na koszt drugiego numeru w orange jak nie ma się nic na koncie, kredyt 2 zł, sms sos, pakiety sms. A dla mnie plus jest do... Jest zły, ciągle trzeba doładowywać konto, a jak się spóźnisz to kasa przepadaDodgy


Kredyt w zależności od stażu Big Grin Jak mi ostatnio zabrakło środków na koncie to mogłem wziąć 10 zł kredytu Smile