Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Chart] Problem z zakupem pierścieni do mojego charta - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: [Chart] Problem z zakupem pierścieni do mojego charta (/showthread.php?tid=31254)



Problem z zakupem pierścieni do mojego charta - mateusz5625 - 21-12-2014 21:43:11

Witam. Przyszedł czas na wymianę pierścieni i pojawił się problem wynikający z tego, iż nie mogę takowych znaleźć. Posiadam w charcie tłok z Hondy MBX o wymiarze 39,25 mm. I teraz nie wiem czy ja mam jakiś problem ze sobą i nie potrafię ich znaleźć czy naprawdę trudno je dostać.
Tak jak wspominałem tłok 39,25 mm, nie interesuje mnie kupno całego kompletu (tłok, pierścienie itd) tylko same pierścienie.
Proszę o pomoc w tej sprawie Sad


RE: Problem z zakupem pierścieni do mojego charta - atlanta125 - 21-12-2014 21:51:52

Mialem ten sam problem jak mi przy montarzu pękł powiem tyle ze pasują od keeweya taiwanskie dalem za 2 15zl i latam


RE: Problem z zakupem pierścieni do mojego charta - Wojtek3362 - 21-12-2014 21:52:54

Jak kupowałem do simsona od hondy DIO to też nie było nigdzie samych pierścieni. Z tego co słyszałem kiedyś gdzieś, to właśnie z MBX też jest problem. Jedynym wyjściem będzie raczej nowy tłok Smile


RE: Problem z zakupem pierścieni do mojego charta - atlanta125 - 21-12-2014 21:57:09

Nowy tlok hah. Trzeba sobie radzic tak jak pisalem post wyzej jezeli by chcial to moge mu takie kupic bo do sklepu mam 8km tylko musze miec na wzór.