Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Ogar 900 by 3DVirus - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet Motors (/forumdisplay.php?fid=228)
+--- Dział: RM - Nasze sprzęty (/forumdisplay.php?fid=229)
+--- Wątek: Romet Ogar 900 by 3DVirus (/showthread.php?tid=31144)

Strony: 1 2 3 4


RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 02-06-2015 22:24:20

Daaawno tu nic nie pisałem. Dziś przejechałem już 100 km od dnia zakupu. W pół roku to mało, ale jeździłem tylko w soboty po 10 km. Nic się dotychczas nie zepsuło. Cały czas mam z nim problem. Mianowicie gdy odepnę akumulator, to nie ma prądu. Chodzi mi, że nie ma ładowania. Czasami tylko na chwilę zaświecą się kontrolki i gasną. Czy to może być wina jakiegoś regulatora napięcia lub modułu?


RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Latos - 02-06-2015 23:03:50

Może dlatego że całe ładowanie idzie do aku i jak nie masz aku to nic nie dostaje prądu, tak jak w samochodzie czy innym cywilizowanym motorze.


RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 26-08-2015 19:51:07

Przez prawie 3 miesiące nie pojawiały się moje posty. Dzisiaj wybiło mi na liczniku (od daty zakupu) 300 km. Niestety, dorwał mnie pech. Jechałem z kolegą. Ja Ogarem a on Crossem 120. Jechaliśmy zarośniętą drogą, która była rozjeżdżona przez traktory. Wjechaliśmy w dół po kole traktora i wpadliśmy w "poślizg". Zaliczyliśmy glebę w tym samym momencie. U mnie Ogar przygniótł mi nogę kierownicą i przekrzywiło się lusterko, które naprostowałem. U kolegi urwała się dźwignia sprzęgła. Dobrze, że jechaliśmy na jedynce, około 10, max 15 km/h.