Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] ramę z dokumentami od T1,2375 lub Komara 3 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [K] ramę z dokumentami od T1,2375 lub Komara 3 (/showthread.php?tid=31138)



ramę z dokumentami od T1,2375 lub Komara 3 - Azrael - 14-12-2014 20:32:04

Witam.
Interesuję się kupnem jakiegoś Romecika (interesują mnie: 50-T-1;2375 oraz zwykły "Komar" najlepiej 3 gen.).Zależy mi na papierach i na sprawnym silniku,lakier zdzierżę,bo mam zamiar wyremontować jednego z naszych klasyków.Cena to na razie jaką mogę dać: 250-300 złotych.Miałem ważniejsze wydatki i tyle mi zostało.Jeżeli komuś z podanych wyżej Rometów gnije w kącie to przedstawcie swoją ofertę to może się dogadamy Rolleyes .
P.S.: zdj. waszych ofert proszę wysłać na pw o tytule "oferta sprzedarzy" czy coś w tym stylu.
Z góry dziękuję i salut wszystkim Rometowcom. Big Grin


RE: Ciekawy motorowerek :) - Jaras - 14-12-2014 23:03:03

Po świętach jadę do kuzyna obejrzeć rometa kadeta z chromowanymi błotnikami , lakier db, ma dokumenty, ważne oc. Ale taki pewnie Ci nie zainteresuje, kasa pewnie też większa. Powodzenia.


RE: Ciekawy motorowerek :) - Azrael - 15-12-2014 00:03:16

Dzięki Smile .
Też myślałem nad rozwiązaniem "Rama z papierami i składamy",ale pytanie:
"Czy ktoś ma na stanie taką ramę z podanych na początku modeli (Chodzi mi głównie o T-1 i 2375) i czy będą osoby pomocne z częściami w tym projekcie".
Mam nadzieję,że ktoś się znajdzie...
Jeszcze jedno pytanie: Czy mogę kupić ramę i dokumenty i złożyć jakiegoś Rometa ?? i Czy to jest karalne??
Sorry za takie pytania,ale jestem laikiem w tym temacie,


RE: Ciekawy motorowerek :) - romek - 15-12-2014 00:04:56

O ile są dokumenty na tą ramę to jest legalne. Wszystko inne jest częścią wymienną.


RE: Ciekawy motorowerek :) - Azrael - 15-12-2014 00:08:06

Dzięki za info Smile .
Teraz pytanie kto może mieć takie rzeczy w garażu/szopie/komórce Big Grin .
Znacie kogoś kto ma to co potrzebuję ?? Idea


RE: Ciekawy motorowerek :) - Krokodyl - 15-12-2014 14:50:29

Szukaj po wsiach, rozmawiaj ze starszymi ludźmi, nawet z tymi którzy akurat takim czymś jadą. A nuż będzie chciał sprzedać?


RE: [K] Ciekawy motorowerek :) - Semmao - 15-12-2014 15:06:08

Przypominam, że to dział GIEŁDA, a nie porady życiowe.


RE: [K] Ciekawy motorowerek :) - Azrael - 15-12-2014 17:06:26

Pytam się o odsprzedaż Wink . Nie wiem w czym widzisz problem,bo spytałem czy jest możliwość "złożenia" motroweru.Podałem przecież,że jestem LAIKIEM.
Nie chciałbym się wpakować w jakieś wykroczenia prawne. Myślę,że koniec już z tymi zcięciami,tylko pisać na temat Smile .