Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Skąd się biorą nowe części ze starych zapasów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Skąd się biorą nowe części ze starych zapasów (/showthread.php?tid=28444)



Skąd się biorą nowe części ze starych zapasów - Motorowerzystka - 14-08-2014 17:04:17

Jak w tytule, znalazłam pewną stronkę i zazdroszczę tegowoot A szczególnie motocykli, znaleźć gdzieś taki jeden chociażBig Grin
http://www.odkrywca.pl/podstodolniaki-jadowite-czyli-motocykle-ze-strychow-i-stodol-part-2,666731.html


RE: Skąd się biorą nowe części ze starych zapasów - theogarowiec - 14-08-2014 18:03:15

Jeśli chodzi o mnie, to znam pewnego pana który kupował wszystko na zapas dla siebie, miał w tym samym czasie 5 sztuk komarów "bo gdy się jeden zepsuł miał drugiego...." no i tak to wszystko kupował kupował, że ma tego w brut a mu już nie potrzebne ponieważ ma 3 kible, swego czasu miał 2 fabrycznie nowe Simsony, ale nie wiedziałem o tym i poszły za grosze ...

Tyle ode mnie Big Grin


RE: Skąd się biorą nowe części ze starych zapasów - bartoszek5k - 14-08-2014 18:11:02

"Skąd się biorą nowe części ze starych zapasów?" to pytanie w stylu "Gdzie się produkuje opony w fabrykach?"
Jak sama odpowiedziałaś sobie, biorą się ze starych zapasów, które albo zgromadził jakiś zapalony motórzysta albo są wzięte ze sklepów po likwidacji, gdzie było ich wiele


RE: Skąd się biorą nowe części ze starych zapasów - Zweitakter - 15-08-2014 10:11:21

Aniu w poprzednim ustroju czyli dawniej niz 25 lat temu ciezko było kupic cokolwiek wiec jak ktoś coś przypadkiem kupił robił zapasy, i ztąd pokazne "składy" garażowe, no i jak kolega wyzej, zakupy po likwidacji sklepów lub w przypadku rowerów np. po likwidacji klubów czy sekcji kolarskich PTTK*

*PTTK- Polskie Ttowarzystwo Tturystyczno Krajoznawcze było kiedyś takie coś nawet zloty rometowe nad jeziorem Koronowskim nieopodal Bydgoszczy robiło