Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Pony] tuning wizualny - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Pony (/forumdisplay.php?fid=135)
+---- Wątek: [Pony] tuning wizualny (/showthread.php?tid=28211)



tuning wizualny - motoryniarzpl - 05-08-2014 14:16:05

siemka mam pytanie ja można stuningować wizualnie moją motorynkę widoczną w avatarze


RE: tuning wizualny - Norbi96 - 05-08-2014 14:56:12

Wstaw silnik od łady, nawet na mocowania pasuje (tak, to już nie tuning wizualny ale dobrze Ci radzę). Do tego jakiś spojler, dobra felga, zrób glebę i jakimś metalikiem ją pryśnij - może być z pędzla, nawet lepiej wyjdzie. Bagażnik dachowy można wrzucić jeszcze, jakbyś na wakacje jechał ale to tuning z epoki i nie wiem czy Ci się spodoba. Później jeszcze jakieś płomienie na zbiorniku paliwa, dodaje to trochę mocy.

Mam nadzieję, że pomogłem. Jeśli tak to postaw piwo ok


RE: tuning wizualny - krzysiu1505 - 05-08-2014 15:22:43

No co ty, to bendzie wyglondauo jak wiejski tjunik, tutoj cza poucinać buotniki, podgionć tył do gury, załorzyci ofiefke ufo(konicznie ufo, tajgier to jes wiejski tjuning), wywolić te rure i wsodzić sportowy tumik, nojlepij bydzie zrobici go z rynny, a na konic doci konicuwke z puszki po żubrze(może być tyż po tyskim, ale już po okocimiu sie nie nada). i jeszcze koniecznie zydzrzyć łopony, tak do zyra, coby kostek nie byuo, to sie wtydy zrobiom sliki, kture ni dosici rze fojnie wyglondajom to jiszcze sie klejo drogi jak by byuy kropelkom przyklejone albo super glu. przymalowywoć ni ma co, bo tyro to ma kolor jok fyrrari, ale za to pasuje nakleici naklejke "jamacha r1" na baku. I po tokim tjuningu wizualnym morzna se takom motorynkom pod dyskoteke podjechoć i sie laski bedom w kolyjce na 1000000000000km ustowioć.


RE: tuning wizualny - kw112 - 05-08-2014 15:32:37

Najlepiej zrobić z niej typową stunt sucz! Spawasz stelaż z tyłu i wgniatasz zbiornik. Cud miód. Oprócz tego wahacz z komara i koło 16 z jawy. Dokładasz bombki, lampki choinkowe i masz neony. Aha! Jeszcze zmień lagi przednie na lagi z ETZ, ale koło zostaw z motorynki.


RE: tuning wizualny - ananas - 05-08-2014 16:01:00

Jak dla mnie tuning wizualny rometa to nie jest dobry pomysł, ale lekkie poprawienie nie zaszkodzi. Najpierw doprowadź do oryginału tzn. zrób coś z tym błotnikiem z tyłu i daj oryginalny bak, bo za krótki coś (z resztą nie wiem, ja się tam nie znam na motorynkach.) Potem możesz położyć jakiś fajny metaliczny lakier, wypolerować silnik i wypolerować/pomalować koła Wink


RE: tuning wizualny - Bartek - 05-08-2014 16:07:27

Czemu ta motorynka taka dłuuugaa ? o.O


RE: tuning wizualny - MIREK.M2 - 05-08-2014 16:14:32

Bartek bo to wersja kombi


RE: tuning wizualny - Bartek - 05-08-2014 16:16:13

Achh no tak to jest prototyp. Tak samo i ten sexowny stylowy bagażnik. Nigdzie takiej wersji nie ma.
Zakładaj amory z cezety siodło z cezety do tego nełony pod bak i będzie bosko !
Do tego wypasione kierunki. dodaj więcej fot masziny !


RE: tuning wizualny - lada97 - 05-08-2014 16:25:58

Tuning wizualny? Zmień ramę na oryginalną, kup błotnik tył, osłonę łańcucha, pomaluj na oryginalny kolor i masz najlepszy tuning tego padła którym teraz jeździsz.


RE: tuning wizualny - Bartek - 05-08-2014 16:27:13

Lada mi się wydaje,ze ta rama była spawana z dwóch :F Może ktoś wstawił kawałek ramy z ogara o.O

Jeśli chcesz poprawiać fabrykę to popraw w mechanice. Daj zapłon cdi gaźnik k60B i doprowadź wizualkę do stanu perfekt


RE: tuning wizualny - bartoszek5k - 05-08-2014 20:29:29

(05-08-2014 15:22:43)krzysiu1505 napisał(a):  No co ty, to bendzie wyglondauo jak wiejski tjunik, tutoj cza poucinać buotniki, podgionć tył do gury, załorzyci ofiefke ufo(konicznie ufo, tajgier to jes wiejski tjuning), wywolić te rure i wsodzić sportowy tumik, nojlepij bydzie zrobici go z rynny, a na konic doci konicuwke z puszki po żubrze(może być tyż po tyskim, ale już po okocimiu sie nie nada). i jeszcze koniecznie zydzrzyć łopony, tak do zyra, coby kostek nie byuo, to sie wtydy zrobiom sliki, kture ni dosici rze fojnie wyglondajom to jiszcze sie klejo drogi jak by byuy kropelkom przyklejone albo super glu. przymalowywoć ni ma co, bo tyro to ma kolor jok fyrrari, ale za to pasuje nakleici naklejke "jamacha r1" na baku. I po tokim tjuningu wizualnym morzna se takom motorynkom pod dyskoteke podjechoć i sie laski bedom w kolyjce na 1000000000000km ustowioć.

Pierwszy raz było śmiesznie, drugi też przeszło, ale pisanie tym językiem pod każdym tematem z tuningiem to kicz i nuda

Co do tuningu to możesz pomalować fajnym lakierem, wypolerować silnik, koła w lakier i nowe chromy


RE: tuning wizualny - theogarowiec - 05-08-2014 21:32:31

Przede wszystkim zmień ramę, odmaluj na metalic, felgi do szkiełkowania, polerka silnika Wink


RE: tuning wizualny - motoryniarzpl - 06-08-2014 15:21:50

(05-08-2014 16:07:27)Bartek napisał(a):  Czemu ta motorynka taka dłuuugaa ? o.O
wydłużąna taka od kupienia byłą nw poco chyba mniej dęba staje ale na szlifie i tak idzie z 50km/h a dęba to ja cross ale wygodniej jeżzić (więcej miejsca) Smile

a coś na lepszego buta no nie narzekam dobrze idzie ale coś takiego żeby jeszcze lepiej szła mam szlifa co jeszcze może pomuc


RE: tuning wizualny - Bartek - 06-08-2014 15:33:40

Najlepiej zrób pod oryginał. Znajdz rame z papierami skompletuj powoli wszystko. Co do silnika to znajdz zaplon cdi z charta do tego gaznik k60B i ewentualnie mozna poprawic płuki i podniesc okno wydechowe