Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
stacyjka nieporawnie złożona? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Elektryka (/forumdisplay.php?fid=222)
+--- Wątek: stacyjka nieporawnie złożona? (/showthread.php?tid=28080)



stacyjka nieporawnie złożona? - DeMoon666 - 31-07-2014 12:52:58

Witam!dostalem charta w kartonach i nie wiem jak złozyc stacyjke.wgl nie wiem z czego sie składa stacyjka w srodku (interesują mnie bebechy).mam kluczyk ,obudowecałą,3 sprezynki ,3 kulki i białą płytke z meskimi wyjsciami,prosił bym o fotki bardzo.


RE: stacyjka nieporawnie złożona? - atlanta125 - 31-07-2014 16:51:13

no tak do obudowy wkładasz kulki , na to sprężynki i zakładasz białą obudowe z pinami dodam również że lepiej na sucho to sobie połączyć czyli obudowa metalowa i biała z pinami musi ci sie to dobrze włożyć z lekkim oporem jak uda ci sie ją ,,nacentrować'' zaznacz kreską i składaj ją na gotowo.


W razie pytań pisz


RE: stacyjka nieporawnie złożona? - Stachu.G - 31-07-2014 20:32:45

Masz wszystko jak na zdjęciu?




RE: stacyjka nieporawnie złożona? - DeMoon666 - 31-07-2014 21:41:48

prawie.mam tylko jedna z tych 3 miedzianych blaszek.pod nie ida kulki?


RE: stacyjka nieporawnie złożona? - dave123q - 31-07-2014 22:50:32

Niet, najpierw wkładasz 3 sprężynki do trzech otworów w tej czarnej części, później na nie nakładasz te miedziane blaszki, w metalową obudowę, wkładasz bębenek, później tą czarną część, ale ją wkładasz stroną ze sprężynkami do tyłu stacyjki, bębenek ma się wcisnąć w nią. Stacyjka pionowo, kładziesz delikatnie tą białą część z wystającymi konektorami na miedziane blaszki, uważając przy tym, aby nie wypadły, wpasowujesz w jakim położeniu ma być ta biała tylna część i, albo ją przyklejasz np. poxipol, albo jeżeli masz w dobrym stanie blaszki z boku to zabezpieczasz nimi. Mam nadzieję, że zrozumiesz.


RE: stacyjka nieporawnie złożona? - DeMoon666 - 31-07-2014 22:55:32

kurde ciezko bd.ciezar.jakis filmik?


RE: stacyjka nieporawnie złożona? - dave123q - 31-07-2014 22:57:18

Serio? Wytłumaczyłem Ci to najprościej jak się da, ale skoro nie umiesz jej złożyć to ja już Ci więcej nie pomogę.


RE: stacyjka nieporawnie złożona? - Stachu.G - 01-08-2014 09:00:03

To i tak nic z tego nie będzie, nie masz podstawowych części te blaszki zwierają kolejno piny w porcelanowej wkładcę z męskimi końcówkami.


RE: stacyjka nieporawnie złożona? - DeMoon666 - 01-08-2014 13:08:31

blszki juz mam.ojciec mojej dziewczyny jest jubilerem i mi wykonał na wzor tej jednej blaszki ktr mam.romuzmiem ze te balszki wszystkie 3 są identyczne?