Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) (/showthread.php?tid=27363)



Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) - wojtekr35 - 09-07-2014 21:37:10

Co tu dużo mówić, po nazwie tematu chyba wiadomo ocb hmm

Taki wiejski tuning od strony mechanicznej. Prosiłbym w miarę możliwości o wrzucanie WŁASNYCH zdjęć, ponieważ te z neta zapewne większość już widziała po 3 razy w 10 różnych miejscach hmm

No to zaczynam.
Dzisiaj przyciągnąłem ze złomu Kaczkę Turbo Jawę w FULL OPCJI.

Jak na wersję TURBO przystało, musiał się znaleźć w niej intercooler hmm
Znalazł się w nim nawet schowek na akumulator, jak widać z osłoną od warunków atmosferycznych, kawałek wystaje :F



Lecimy dalej, tutaj się nieźle pośmiałem (z siebie) bo się dobrą chwilę zastanawiałem czy to hydrauliczny tylny bęben czy co :F



Ogólnie ktoś miał fajną wizję, bo Jawka stoi na alusach, no i oczywiście na glebie. Koła od drynki dały taki efekt, że trzeba było nawet troszkę z tej gleby zrezygnować, więc poszła Jawka w górę...



I takie ogólne spojrzenie na całokształt



Na szczęście już prawie rozebrana i mnie nie straszy.

PS. Nie myślcie, że to już koniec patentów jakie można zastosować w jednym sprzęcie, jest ich więcej, ale zdjęcia porobię może jutro.

Zapraszam do wrzucania ciekawych zdjęć hmm


RE: Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) - Semmao - 09-07-2014 21:54:22

BUeeuhUEHuHEuheuhuehuEhue



RE: Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) - kamil97 - 09-07-2014 22:16:45




RE: Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) - wojtekr35 - 18-07-2014 12:48:30

Czo to ku*wa? Prototyp jakiś? Podobno z ośrodka rozwojowego Jawy u Edka po strzechą hmm




RE: Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) - Damian4570 - 18-07-2014 14:23:39




RE: Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) - Pompuś - 18-07-2014 14:44:32

oglnie dobry pomysł, ale i tak tego na kopke nie zapalisz. By musieli łańcuch dołem pociągnąć to by sie go do tyłu odpalało :F


RE: Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) - DominiX - 18-07-2014 14:44:55




RE: Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) - theogarowiec - 18-07-2014 14:58:05

Ciekawe patenty dzieci miały ;D


RE: Trytytki, silikon, izolacja i inne druciarstwo (2 Kółka PRL) - wojtekr35 - 18-07-2014 16:20:10

Był dołem, tylko sobie przy rozbieraniu przypomniałem, że miałem zdjęcie zrobić i tak na szybko to złożyłem :F

Jak macie jakieś swoje ciekawe zdjęcia to wrzucajcie ;D