Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Pony] Motorynka wgl nie wchodzi na obtoty ale tez nie buuuczy - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: [Pony] Motorynka wgl nie wchodzi na obtoty ale tez nie buuuczy (/showthread.php?tid=26965)



Motorynka wgl nie wchodzi na obtoty ale tez nie buuuczy - Matinek - 28-06-2014 18:08:00

Siemka
Wczoraj cały dzień próbowałem z bratem naprawic znajomemu motorynke. Niestety nie udało się nam tego naprawić połuchajcie co siè dzieje i podpowiedzcie coś. Stawiam Piwka Big Grin Motorynka ta stała gdzieś bardzo długo znajomy zrobił jej remont silnika niestety po remoncie motorynka ta głupieje i przyprowadzil ją do nas. Z kopa raz odbije sie tlok i gasnie. Z pychu słychac jak zapala ale wgl nie wkreca się o jeździe nie ma mowy bo jak tylko sie na nia wskoczy to piardnie i nie mowy o dalszej jezdzie. Iskra jest probowalem na 4 świecach. Paliwo dochodzi czyscilem dysze i probwalem na innym gazniku niestety bez zmian. Zdejmowałem tłumik i kolanko i jest dużooo lepiej ale i tak sie nie da jechac i wgl nie da sie jej utrzymac na obrotach na lych zapala ale na full gazie i jak tylko naciśnie się sprzęgło to od razu gaśnie. Co to może być????

Wysyłane z mojego Samsunga Galaxy Ace GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2


RE: Motorynka wgl nie wchodzi na obtoty ale tez nie buuuczy - Rometowiec89 - 28-06-2014 18:16:09

Wyczyść kolanko i tłumik bo pewno jest zawalone nagarem jak zdjąłeś to lepiej chodzi. A później się pomyśli.


Odp: Motorynka wgl nie wchodzi na obtoty ale tez nie buuuczy - Matinek - 28-06-2014 20:24:46

Dobra tłumik wyczyszczony dalej jest to samo. :/

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2


RE: Motorynka wgl nie wchodzi na obtoty ale tez nie buuuczy - DominiX - 28-06-2014 23:41:05

przeczysc platynki bo po tylu latach stania moga byc przyrdzewiale i wymien kondensator Smile


Odp: Motorynka wgl nie wchodzi na obtoty ale tez nie buuuczy - Matinek - 28-06-2014 23:48:45

no wiem ale iskra jest piekna. :F

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2


RE: Motorynka wgl nie wchodzi na obtoty ale tez nie buuuczy - DominiX - 29-06-2014 09:53:27

no i co ze jest piekna? Pod kompresja moze gasnac tak jak bylo u mnie wlasnie przez platynki i kondensator Tongue


RE: Motorynka wgl nie wchodzi na obtoty ale tez nie buuuczy - Rometowiec89 - 29-06-2014 11:06:54

To wymień te platyny i kondensator tak jak powiedział Dominik


Odp: Motorynka wgl nie wchodzi na obtoty ale tez nie buuuczy - Matinek - 29-06-2014 12:12:23

Dobra jutro to zobacze może nagram film co sie dzieje. Smile

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2