Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Ogar 205] Problem z rometem :( - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: [Ogar 205] Problem z rometem :( (/showthread.php?tid=26699)



Problem z rometem :( - DominiX - 20-06-2014 17:21:55

Siemka dzisiaj po złożeniu odpaliłem mój silnik i wszystko po woli wraca do normy pierścienie się po woli docierają Smile itd. Ale jest problem otóż na początku jeździł dobrze ale teraz zanikła mu iskra przeczyściłem platynki i jest. Jak go odpale to zapali i zgaśnie potem żeby go ponownie zapalić muszę wyczyścić świecę lub świecęi platynki i znów zapali przejedzie 20m i zgaśnie Sad Kondensator wymieniany zapłon ustawiany nwm co robić Sad


RE: Problem z rometem :( - betarr50 - 20-06-2014 17:48:22

a jak wyjmujesz świecę to jakiego jest koloru ? zalana ?


RE: Problem z rometem :( - Bartek - 20-06-2014 17:50:53

Spróbuj na innym przerywaczu. Jak iskrę gubi to może być walnięty kondek. Nowe nie znaczy dobre..


RE: Problem z rometem :( - DominiX - 20-06-2014 18:48:19

świeca czasem zalana a czasem sucha, wiem tylko, że ma zły kolor powinna być kremowa a jest zalana albo czarna Undecided Mam tylko chińskie platynki ale je założę tylko na nich jakby cały czas był źle przestawiony zapłon Sad


RE: Problem z rometem :( - Bartek - 20-06-2014 19:35:14

Przeczyść kranik i wyreguluj gaźnik. Jak masz możliwość to pożycz od kogoś inny iskrownik i sprawdź czy jest podobnie czy chodzi dobrze


RE: Problem z rometem :( - DominiX - 20-06-2014 20:46:59

Ogar naprawiony pobawiłem się dobre pół godziny z wyprzedzaniem i jest dobrze Smile Temat do zamknięcia