Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Koszt wysyłki - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Pozostałe pytania (/forumdisplay.php?fid=210)
+--- Wątek: Koszt wysyłki (/showthread.php?tid=24447)



Koszt wysyłki - Krystian Colo - 06-04-2014 18:32:44

Siemanko.
Panowie ile kosztuje wysyłka Jubilata, proszę o szybką odpowiedz.


RE: Koszt wysyłki - Norbi96 - 06-04-2014 21:29:31

Są takie miejsca w internecie zwane stronami internetowymi. Takie strony internetowe są robione o tym, o czym ktoś sobie wymarzy czyli na takich stronach możesz umieścić co tylko chcesz. Takie strony internetowe posiadają kurierzy (tacy panowie, którzy przeważnie jeżdżą busem, przyjmują i rozwożą paczki za opłatą która jest uzależniona od rozmiaru paczki). Poczta też posiada taką stronę internetową. Na takiej stronie masz takie coś, jak wyliczenie kosztu przesyłki czy czegoś podobnego. Wpisujesz rozmiar, wagę, trasę i wylicza koszt przesyłki. Stronę internetową znajdziesz przez wyszukiwarkę internetową. Najpopularniejszą wyszukiwarką internetową jest google. W googlach na środku (taka ramka) wpisujesz pytanie które Cię interesuje. Potem wyświetli się parę wyników, musisz tylko kliknąć i zobaczyć czy to to. Jeżeli to to - jesteś w domu Wink Jeśli nie, cofnij taką strzałeczką i wrócisz do wyników poszukiwań wtedy kliknij w inny wynik wyszukiwarki i tak po kolei Wink Mam nadzieję, że pomogłem, jeśli tak to postaw piwo ok


RE: Koszt wysyłki - misiql - 06-04-2014 21:42:45

Zależy od rozmiaru i wagi tak więc ok 40 do 50 - 60 zł


RE: Koszt wysyłki - simi81 - 06-04-2014 22:27:09

Wchodzisz na takie coś jak "poczta polska cennik" i wszystko masz Smile ewentualnie na strone kurierską.


RE: Koszt wysyłki - Krystian Colo - 12-04-2014 20:19:50

Każdy dostał piwo, Mikołaj Łukasik kazał mi napisać taki temat bo nie miał dostępu do forum.


RE: Koszt wysyłki - Wojski - 13-04-2014 15:34:34

Ja kiedyś wysłałem za niecałe 30zł, ale trzeba się trochę pobawić żeby go zapakować.