Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Ogar 205] nadmierne grzanie się i brak mocy - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Ogar 205 (/forumdisplay.php?fid=142)
+---- Wątek: [Ogar 205] nadmierne grzanie się i brak mocy (/showthread.php?tid=24411)



nadmierne grzanie się i brak mocy - komarek2 - 05-04-2014 19:46:41

Witam !
Chłopaki mam taki problem z rometem on mi się nie miłosiernie grzeje nie wiem przez co , dziadek mi mówił że jak go kupił od takiego faceta to on jechał 50 może 55 ale potem zaczął słabnąć i grzać się , dawał żeby go uszykowali ale to nic nie dało potem postawił go i tak stał z 8 lat no więc pomóżcie mi bo ojciec powiedział że jak on nie będzie chodził to złomu w ggarażu trzymał a mi go szkoda na żyletki żeby poszedł i nie piszcie że takich tematów było dużo bo wiem ale we wszystkich nie ujrzałem odpowiedzi na mój problem , a i czy problemem może być krzywy wał tam gdzie magneto na czopie ?


RE: nadmierne grzanie się i brak mocy - charper - 05-04-2014 20:52:16

tłok pewnie puchnie. wał też wymień. Jaki olej do paliwa lejesz i ile?


RE: nadmierne grzanie się i brak mocy - nie_mientki - 05-04-2014 20:54:45

W pierwszej kolejności ustawić zapłon i przeczyścić układ wydechowy, jak nie pomoże-patrz post wyżej.


RE: nadmierne grzanie się i brak mocy - komarek2 - 05-04-2014 21:06:45

baa żecz w tym że mam takiego ojca że każe mi szukać innego silnika który kupisz niewiadomo jaki a swój byś wyremontował ale nie jest z wałem tak tragicznie malutki bicie na magnecie a korba prosta jak mi się czaszka zrośnie bo akurat tak trafiło że z kolegą stłuczke miałem i troche łeb się posypał to ten wydech wyczyszczę i spróbóję go jeszcze wypalić nie ma może ktoś silnika 023 na sell ?