Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
almot i prima - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: almot i prima (/showthread.php?tid=23674)



almot i prima - Rafku - 13-03-2014 00:59:54

Panowie poszukuje namiarów na jakiś sklep gdzie dostane tłok firmy almot do silnika dezamet 023, ma ktoś może jakiegoś linka do kupienia takiego cuda? Nie chce kupić tandety Smile

Wyczytałem też, że pierścienie z almotu wołają o pomstę do nieba, mógłby ktoś się wypowiedzieć na ten temat?

Tak nawiasem mówiąc przydał by się temat w stylu 'Szybkie pytanie, szybka odpowiedź', bo jest tutaj bardzo dużo wątków na przeróżne tematy i nie dziwie się tym, którzy wolą założyć kolejny niż spędzić kilka godzin nad szukaniem. Forum było by o wiele bardziej czytelniejsze.

Wiem, że jestem świeży, ale jestem aktywny na kilku innych forach i na prawde taki temat jest bardzo przydatny i nie ma wielkiego śmietnika w dziale. Taka moja sugestia Wink Jednak nie o tym temat,pozdro


RE: almot i prima - Rafku - 15-03-2014 01:02:31

http://allegro.pl/tlok-oryginalny-tlok-romet-komar-motorynka-i4029922293.html

Zamówiłem powyższy tłok. Co o nim myślicie? Czy to na pewno oryginał? No i kupiłem (niby) oryginalne pierścienie, 4 zł sztuka, u was w sklepach oryginały też po tyle chodzą? Do tego sworzeń za 5zł.


RE: almot i prima - Damian4570 - 15-03-2014 01:26:25

Wydaje się być w porządku Tongue A ja akurat mam pierścienie nie wiem nawet jakiej firmy, po 2 zł sztuka i jakoś działa Tongue


RE: almot i prima - Rafku - 15-03-2014 01:43:57

Hehe, no mi też na początku zaproponowali za 2 zł, ale powiedziałem, że chcę wyższą półkę i dostałem niby oryginalne. Zobaczymy jak się spiszą. Mam jeszcze jedno pytanie. Ile jest zabezpieczeń sworznia tloka? Dwa? Bo zapomniałem. Smile


RE: almot i prima - Damian4570 - 15-03-2014 02:47:02

Zawsze są dwa... Smile


RE: almot i prima - distore - 23-03-2014 22:19:46

Ja kupiłem tłok i pierścionki almot na 1 szlif za 15zł i wszystko śmiga jak narazie Smile