Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
BIKES/ MTB/ STUNT :D - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: BIKES/ MTB/ STUNT :D (/showthread.php?tid=23220)

Strony: 1 2


BIKES/ MTB/ STUNT :D - chart21050 - 26-02-2014 17:32:49

Siemka Smile Założyłem ten temat z myślą o bajkerach, którym nie starcza normalna jazda Big Grin Jakie rowery posiadacie? Robicie jakieś triki ? Big Grin Lubie jeździć moto, ale Rowery i Stunt to to co mnie najbardziej interesuje Big Grin

Ja jak na razie roweru swojego nie mam, latam trochę siostry ( mój Hexagon V3 nie kwalifikował się nawet na generalkę xD ) , żeby nie wypaść z formy ( Kross Nomia ) , ale myślę, że w przeciągu miesiąca będę miał swój wymarzony Rowerek Big Grin

Z trików to jak na razie zaczynam ogarniać podstawy, w tamtym roku zacząłem od jazdy na kole ale mi nie wychodziło. Teraz zacząłem od początku. Stanie w bezruchu bez podpierania idzie mi bardzo dobrze, wiec zacząłem wheelie i stopie. Wychodzi mi w miarę jak na początki xD

A tutaj Stopal :F




RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - olo09 - 26-02-2014 20:25:24

Rower Dartmoor Hornet, kitowo się robi banego bo rama do innych rzeczy przeznaczona ale na koło wyczepiście zarąbiście Big Grin
Ogólnie to najlepiej wychodzi mi wheelie, czy motorynka czy rower mój czy matki, (polecam rower amazonka trzyma pion skubanyblink)
Moja rama przeznaczona jest do freeride-u i dlatego najlepiej mi to wychodzi.
Tylko nie lubię skakać na dużych hopkach bo mam lęk wysokości i jak lecę to zamykam oczy :/


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - Dawid.xD - 26-02-2014 20:48:10

Ja aktualnie uczę się Stuntu, obecnie chinolek :/ Jak to chinolek strasznie ciężko idzie, ale jest z amelinium dlatego jest lekki xD Kiedyś planuję coś markowego Smile


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - lada97 - 26-02-2014 21:11:41

Bop Stonebreaker i się buduje xD latam na kole, latam po lesie, skacze stoppie i inne odpały Big Grin brakuje tylko dobrych hamulców (tarczowych), kół i amortyzatora bo niby na tym też da się jeździć ale na lepszych podzespołach by była większa zabawa bo szybciej :F


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - Lagoon - 26-02-2014 22:58:37

Jo jeździlem kiedyś FR ale to dawno i nie prawda Tongue Whipa się uczyłem, ale nie ogarnąłem, table top'a troche lepiej. Za urazowe i za kosztowne. moja maszyna do fr:
http://www.bikepics.com/pictures/2200324/
Tongue


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - Stasiek - 27-02-2014 00:27:17

ja jak stopala kolegi rowerem zrobiłem na chodniku ( za mocno naciagnięty hamulec) Do przodu poleciałem a rower na mnie ;D


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - lada97 - 27-02-2014 00:46:07

Mi kolega zajechał ale ładnie się wyratowałem, opona dobra wgryzła się w ziemie a ja przeskoczyłem kierownicę i pobiegłem z siłą rozpędu a rower został :F Lagoon ja chce takie coś u siebie :F


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - olo09 - 27-02-2014 01:31:28

Moze jak dawidowi sie bd chcialo to sie filma strzeli Big Grin
Jak sie ucze 180, banego i wheelie.
Sory, pisze z telefonu.


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - Dawid.xD - 27-02-2014 02:24:21

Denis, powiedz gdzie i kiedy i mozemy nagrywać Big Grin


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - Lagoon - 27-02-2014 22:14:21

Lada97, 100 m ode mnie to mam cały taki park z hopami, bandami itp. Ogólnie tereny fajne, czy to na endurocross czy na rowerki. Szkoda tylko, że w parku krajobrazowym to jest Tongue


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - lada97 - 28-02-2014 00:10:21

U mnie też niby park jest ale porobię hopek bo nudno xD Tyle że prędzej ja bym za to dostał niż jakiś idiota co niszczy oznaczenia, tablice które ja później jak sobie odpoczywam to ustawiam...


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - tramwajarz - 28-02-2014 00:48:02



Latam nim do pracy,na masy krytyczne i po lasach,na przodzie rst 461,inne porządne pedały i jakoś to jeździ,przestałem stuntowac bo to sie nie opłaca,wole polatać w DH


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - szkp - 28-02-2014 01:17:05

Tramwajarz, do jakiegokolwiek latania po lesie proponowałbym przynajmniej SR Duro zamiast tego RST (oczywiście najlepszy byłby Marcok, czy RS, ale wiadomo że nie są tanie).


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - Linux - 28-02-2014 01:32:59

RST - znam dwa rozwinięcia tego skrótu... Rób Sobie Trumnę oraz Rozj*b Sobie Twarz, oba słuszne. Do jakiegokolwiek nawet podnoszenia koła polecam minimum Duracz'a jak ktoś wyżej wspomniał.

(26-02-2014 20:25:24)olo09 napisał(a):  Rower Dartmoor Hornet, kitowo się robi banego
Mnie około 60cm na niej siadało, więc dziwne... (14"). Ramka ta to moje marzenie - jest chyba jedyną ramą w dość niskiej cenie z tak długą TT, co osobiście bardo lubię. Póki co Prodigy Johnny Bravo (jeszcze nie pęka), na w miarę ogarniętym osprzęcie, ale rower ciągle rozbudowany. Ogólnie latam szeroko pojęty FR. Wcześniej to 2 lata na BMXie dirt/street - po kontuzji sprzedałem i przesiadłem się na stałe na MTB. (Wcześniej był jeszcze pseudo dirtowy składak na ramie Signa DS'a, a następnie Prodigy 9.81). Zdjęć obecnego rowerka nie mam, ale mojej Ex ślicznotki owszem: http://www.pinkbike.com/photo/9161122/.


RE: BIKES/ MTB/ STUNT :D - chart21050 - 28-02-2014 13:38:21

Ja narazie stuntuje rowerem, na wakacje mam zamiar sprzedać GB i kupić coś do stuntu (jakieś SM, Roxa czy coś ) Big Grin