Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Szukam skrzydłowych do War Thunder - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Szukam skrzydłowych do War Thunder (/showthread.php?tid=21760)



Szukam skrzydłowych do War Thunder - Boszu - 11-01-2014 14:10:32

Jak w temacie...
Poszukuję osób które zagrają ze mną w War Thunder. Tier i poziom nie ważny. Grunt, to żeby polatać sobie razem, pośmiać się i być może odwalić parę fajnych akcji w grze.

Wymagania??
TS3,
Czas na granie bez wychodzenia w połowie gry,
Umiejętność gry zespołowej bez trollowania!


RE: Szukam skrzydłowych do War Thunder - patrykkol997 - 11-01-2014 17:00:16

Wszystko fajnie tylko mi mikrofon nie działa(wina konfiguracji nie mikrofonu), a jak ostatnio próbowałem to naprawić to i mi się dźwięk "zgubił" i skończyło się na formacie :/
A tak to bym pograł.


RE: Szukam skrzydłowych do War Thunder - Boszu - 12-01-2014 12:38:38

Konfiguracji w czym?? Wink Jak w TS to konfiguracja jest dosyć prosta. A jeżeli podpiąłeś i w Windowsie ci nie chodził, to znaczy że albo mikrofon nie teges, albo wejście, albo najprędzej złe sterowniki wgrałeś. Wink


RE: Szukam skrzydłowych do War Thunder - patrykkol997 - 12-01-2014 13:33:38

Sprawa wygląda tak że jak z kimś rozmawiam(obojętnie czy skype czy TS) to on nie słyszy mnie tylko to co mam puszczone na komputerze np. muzyke Big Grin. Mi to wygląda na winę od strony konfiguracji komputera. Format nic nie dał. Załatwie kiedyś jakiś inny mikrofon i zobacze jak będzie.


RE: Szukam skrzydłowych do War Thunder - Boszu - 12-01-2014 13:37:50

A jaki masz system?? Jak XP. to po prostu masz włączony Mix Stereo. Wink Jak Windows 7 to tutaj raczej Mix stereo się sam nie odpala, bo ciężko jest go odpalić. I skoro po formacie to samo, to raczej to wina sterownika karty. Albo złe ustawienie w TS i Skype. Wink Ustawiałeś wyjście i wejście w programie?? Nie masz zewnętrznej karty dźwiękowej chodź by w klawiaturze?? I podaj mi GG to pogadamy.


RE: Szukam skrzydłowych do War Thunder - patrykkol997 - 12-01-2014 15:10:17

Mam XP, mix stereo wyłączony, TS i skype ustawiałem na wszelkie sposoby, wejście i wyjście ustawione, karta dźwiękowa jest przy płycie głównej.


RE: Szukam skrzydłowych do War Thunder - Boszu - 12-01-2014 16:21:24

Hym, to w jakiś inny sposób chodzi ci na Mix Stereo... Lub... Druga opcja jeszcze jest. A wejdź w opcje Nagrywania, i tam zaznacz Mikrofon. ^^ I później odhacz w odtwarzaniu mikrofon, podgłośnij i zobacz czy będziesz się słyszał, mówiąc coś do mikrofonu. Lub spróbuj rejestratorem dźwięku nagrać coś. Powinien nagrywać dźwięk z mikrofonu automatycznie. Jeżeli nic nie nagrywa, to znaczy że masz złe sterowniki albo karta dźwiękowa coś zdupiona. Tongue A masz przedni panel??


RE: Szukam skrzydłowych do War Thunder - BartuS - 12-01-2014 18:32:50

Ja mogę zagrać, ale za jakiś czas bo na moim staruszku tego nie odpale :F W następnym tygodniu chyba kompa zamawiam Big Grin