Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu (/showthread.php?tid=21711)

Strony: 1 2


Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - kokosek - 08-01-2014 22:48:28

Witam. Mam bardzo ciężki problem i nieco śmieszny..
Potrzebuję się dowiedzieć co to za program. Ponieważ pewien człowiek zmienił w tym programie nazwe.. i bawi się w kotka i myszkę, a ja nie posiadam dostępu do komputera(tego)..
[attachment=4767]

Jeżeli ktoś by dał jakieś rady (co to za program) bo nie kojarzę go to będę wdzięczny..

Chodzi by go ominąć/usunąć. zapewne jest to typowy program typu .bat tyle że ktoś dodał oprawkę .exe


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - DominiX - 08-01-2014 22:51:51

Pierwszy raz się spotkałem z takim programem Sad


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - nie_mientki - 08-01-2014 23:00:57

A co ten program robi i w czym problem?


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - kokosek - 08-01-2014 23:03:11

Problem jest taki iż przy starcie komputera (z tego co wiem) on się uruchamia i masz ileś czasu by wpisać hasło.. wpisane hasło działa przez 1h a potem komp pada...
Nie widziałem tego na oczy wiem tyle co z opisu mam pewne pomysły ale najważniejsze jest to by dowiedzieć się co to za program.
Właśnie pracuję nad drugim przeciwnym programem który będzie panował nad tym


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - sebon30 - 08-01-2014 23:03:57

Spróbuj włączyć tryb awaryjny i wpisz w uruchom msconfig i odznacz przy uruchamianiu nazwę tego programu, jak nie to chyba combofix powinien pomóc. Tylko jak używasz combofixa musisz wyłączyć program antywirusowy


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - kokosek - 08-01-2014 23:10:38

Dobra Sebon. Uratowałeś mi dupe! szczerze mówiąć nie wiedziałem że jest ta komenda (szukałem na konsoli (cmd) ). Zobaczę jutro pod warunkiem że tam będę i zdam relacje! masz ode mnie Piwo za dobry pomysł (teraz zły na siebie jestem że nie pomyślałem)! a już kiedyś tego potrzebowałem.

Do zamknięcia i sory za zamieszkę


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - nie_mientki - 08-01-2014 23:18:17

Mi to wygląda na program żeby rodzice dziecku po godzinie kompa automatycznie gasili. I nie ma że boli albo "kończę planszę i gaszę":D


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - kokosek - 08-01-2014 23:26:15

Szczerze?. Sprawa wygląda tak iż moja Dziewczyna ma naprawdę chorą rodzine. Brat i siostra przeciwko niej się ugadali.. i nawet ze mną na "fejsie" popisac nie może. Brat studiuje.. (Kierunek Informatyczny konkretnie nie weim). Tak więc postanowiłem się zabrać za to troszkę. Znam kilka języków programowania bo siedziałem w tym ale jakoś mi przeszło (C++,Delphi,Sql,xml,lua,php,bat) itd.
Niestety tego nie miałem okazji widzieć na oczy!. Stawiam że nie jest to program 100% idealny, i myślę że sebon dał bardzo dobrą komende. (już za wcześniejszych czasów czegoś takiego potrzebowałem (automatyczne uruchamianie serwera Tongue ) ) Także naprawdę mu dziękuję! bo tej komendy nie znałem z CMD


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - mikolaj.lukasik - 09-01-2014 00:37:00

a próbowałeś to usunąć np przez taki program Unlocker


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - kokosek - 09-01-2014 00:58:52

znam program unlocker. I zacytuję " a ja nie posiadam dostępu do komputera(tego).." Jutro najprawdopodobniej będę


Jeszcze jedno!. Dowiedziałem się że jest to system XP wiem że trybem awaryjnym omine hasło.. Zrobię nowy profil?. Ewentualnie jak usunąć (dostać) hasło do Admina?? lub stworzyć drugiego!


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - Kanilox - 09-01-2014 01:28:39

Jeśli masz problem z nieznanym ci hasłem do konta administratora to możesz użyć hirens bootCD.
Znajdziesz w tym narzędzie do usuwania lub zmieniania hasła dowolnemu użytkownikowi komputera.


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - kokosek - 09-01-2014 01:35:51

A przez tryb awaryjny nie usune konta po prostu? kiedyś podajże tak robiłem


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - nie_mientki - 09-01-2014 01:37:05

Format C

Big Grin


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - kokosek - 09-01-2014 02:24:39

Odpada Smile obejdzie się


RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu - rpd - 09-01-2014 12:47:55

Nagraj obraz płyty OphCrack i on Ci powinien odczytać hasło admina.