Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Praktyki w dni wolne - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Praktyki w dni wolne (/showthread.php?tid=21614)



Praktyki w dni wolne - Dabek333 - 05-01-2014 15:14:07

Witam jestem w pierwszej klasie szkoły zawodowej praktyki mam w czwartki i piątki a szkołe w poniedziałek wtorek i srode.I teraz mam pytanie poniewaz przed swiętami 23-24 grudzien był wolny od szkoły a czy powinien byc w tych dniach na praktykach???


RE: Praktyki w dni wolne - Wojtek3362 - 05-01-2014 15:15:46

Jeżeli był to dzień ustawowo wolny od pracy to nie powinieneś być. Ale jeżeli to jakiś zwykły dzień to tak, nie patrz na to że o szkoły masz wolne. W wakacje szkoły nie będziesz miał a praktyki tak Smile


RE: Praktyki w dni wolne - atlanta125 - 05-01-2014 15:26:03

dzień wolny od szkoły to dzień w którym chodzisz na praktyki , jeżeli szef ci mówi że masz przyjść to przychodzisz jeżeli nie to nie przychodzisz. Lepiej zawsze sie szefa zapytać.


RE: Praktyki w dni wolne - kamil97 - 05-01-2014 15:27:16

A ten warsztat jest prywatny czy w szkole?
Ja mam tak samo rozłożony tydzień( pon-śr szkoła a czw- piątek praktyki i też 1 zsz.
Warsztat jest prywatny i wtedy kiedy mam przydzielone dni szkoły a dzień mam wolny to nie muszę pracować na warsztacie. Poprostu w umowie mam wpisane dni praktyk przydzielone przez szkole. Np 27 grudnia(czwartek) był wolnym dniem od szkoły ale normalnie mam praktyki.


RE: Praktyki w dni wolne - Sr-ka - 05-01-2014 16:52:17

Ja mam tak samo, czw pt mam praktyki i w grudniu 27(pt) musiałem iść normalnie na praktyki Smile Ale na szczęście szef odpuścił i robiłem tylko do 13 Wink